Drukarnia opakowań foliowych BISS

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
PatrycjaKolinko
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:52

Drukarnia opakowań foliowych BISS

Post autor: PatrycjaKolinko »

Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą Drukarni BISS. Oferuje ona najlepsze opakowania na różnego rodzaju artykuły. Każde opakowanie foliowe może być wyposażone w druk flexograficzny.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 91
Rejestracja: 16 mar 2019, 13:55

Re: Drukarnia opakowań foliowych BISS

Post autor: carmen »

A ja zachęcam do skorzystania też z usług drukarni https://artibau.pl . To jeżeli, chodzi o etykiety samoprzylepne. Zauważyłam, że oni dysponują najnowocześniejszym sprzętem poligraficznym. Dlatego mogą przyjąć każde zlecenie dotyczące etykiet. Możecie zamówić etykiety jednostronne, jednowarstwowe, wielowarstwowe, uszlachetnione, czy z drukiem od strony kleju.
Awatar użytkownika
PatrycjaMik22
Posty: 132
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:08

Re: Drukarnia opakowań foliowych BISS

Post autor: PatrycjaMik22 »

W przypadku opakowań kartonowych koniecznie zwróć uwagę na ofertę producenta https://www.amtkartony.pl/ gdzie znajdziecie szeroką listę propozycji i to w różnych wymiarach tak abyście mogli dobrać odpowiednie dla siebie i do tego cieszyć się bezpieczeństwem przesyłek oraz dobrą ceną za ich zakup.
memuś

Re: Drukarnia opakowań foliowych BISS

Post autor: memuś »

Super, dzięki bardzo za namiar. Skoro masz już nagrane opakowania to przemyśl też kwestie jeśli chodzi o etykiety i naklejki . One są również bardzo ważne. Na produkty oczywiście z reguły stosuje się etykiety samoprzylepne i pamiętaj by nie mylić z naklejkami, ponieważ je stosuje się do zupełnie innych celów
zuzula12

Re: Drukarnia opakowań foliowych BISS

Post autor: zuzula12 »

Ja polecam wam firmę https://cyfrowo.com.pl/product/plomby która oferuje druk specjalistyczny. Nie tylko ulotki czy katalogi reklamowe u nich można zamówić ale też plomby i etykiety. To super oferta. Koniecznie się z nią zapoznajcie.
ODPOWIEDZ