drukarnia online

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
e-mail
Posty: 11
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:36

drukarnia online

Post autor: e-mail »

Zawiodłam się na drukarni, z której usług korzystałam od lat. Oprócz niej w mieście nie ma żadnej innej. Jestem zmuszona do przejścia na stronę online. Przeszukałam Internet i moją uwagę przykuła drukarnia beprint . Strona wygląda zachęcająco, oferta szeroka, ale potrzebuję Waszych opinii o niej. Nie chcę się znowu zawieść.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: drukarnia online

Post autor: Marko33 »

Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie uzyskać o wiele ciekawsze efekty w kontekście druku. Warto jednak podejść do tematu na poważnie i skorzystać ze wsparcia takich miejsc jak https://fourcolors.com.pl/druki-reklamowe/ W ten sposób będziecie w stanie znacznie lepiej zorganizować te kwestie.
Awatar użytkownika
ultje
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:02

Re: drukarnia online

Post autor: ultje »

Niestety tak to już bywa, że jak zaufamy jakieś drukarni to po jakimś czasie coś się psuje. Dlatego też ja nie tracę czasu na bieganie po takich drukarniach tylko korzystam z drukarni internetowej Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/ bo jest to jedna z lepszych takich drukarni. Tutaj mogę liczyć na bardzo dobrą jakość druku oraz konkurencyjne ceny. Także ta drukarnia wywiąże się z każdego zadania i to błyskawicznie
Awatar użytkownika
kobietka
Posty: 69
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:37

Re: drukarnia online

Post autor: kobietka »

W zasadzie nie mam nic przeciwko takim drukarniom, ale jeśli mnie interesuje druk wielkoformatowy , to nie decydowałabym się na takie firmy. Nigdy nie wiadomo, jak to im wyjdzie i czy w terminie wykonają zlecenie. U nas to jest drukarnia Shark Design, które takie zamówienia codziennie realizuje, można jej zaufać.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: drukarnia online

Post autor: anguy »

Bardzo dobrą drukarnię internetową znajdziesz na : https://www.jkbprint.pl/plakaty-wielkoformatowe To profesjonalna drukarnia z bardzo dobrymi cenami. W jej ofercie znajdziesz kalendarze, plakaty, ulotki, torby reklamowe itd. Ceny są bardzo atrakcyjne i można liczyć na rabaty. Sama myślę o zamówieniu stamtąd gadżetów reklamowych do firmy
wierząc

Re: drukarnia online

Post autor: wierząc »

W zasadzie drukarnia online jest fajnym pomysłem, bo nie kosztuje nas dużo, a jednocześnie możemy powiedzieć, że przesyłka z drukiem podjedzie prosto do domu. Pytanie jednak, czy warto, bo nie wiemy koniec końców, jak wyjdzie druk, tego my w ogóle nie wiemy. Jednak myślę sobie, że to też jest fajne, że placówki drukarni takich jak Zebra Print są wciąż otwarte. I można korzystać.
ćma255

Re: drukarnia online

Post autor: ćma255 »

e-mail pisze: ↑07 lis 2019, 9:31 Zawiodłam się na drukarni, z której usług korzystałam od lat. Oprócz niej w mieście nie ma żadnej innej. Jestem zmuszona do przejścia na stronę online. Przeszukałam Internet i moją uwagę przykuła drukarnia beprint . Strona wygląda zachęcająco, oferta szeroka, ale potrzebuję Waszych opinii o niej. Nie chcę się znowu zawieść.
Możesz sprawdzić sobie Chroma.pl. Drukarnia to bardzo przydatna rzecz. Można drukowac nie tylko ulotki, ale też gadżety reklamowe w formie papierowej. Poczytaj sobie też http://biznes4you.pl/z-czego-powinna-sk ... ennikarzy/.
Gburić

Re: drukarnia online

Post autor: Gburić »

Fantastyczną drukarnią jest CopyShop, która posiada bardzo szeroką i niezwykle zróżnicowaną ofertę. Dla mnie z drukarni online to jedna z lepszych propozycji, które można obecnie znaleźć na rynku. Dlatego warto pamiętać, że taka firma, która specjalizuje się w druku online powinna mieć ofertę bardzo dobrze zoptymalizowaną.
oliś5444

Re: drukarnia online

Post autor: oliś5444 »

A interesuje się ktoś z Was takim rozwiązaniem, jak wydruk CAD? Jeśli tak, to szczegółów na jego temat możecie sobie szukać na stronie https://www.druk24h.pl/blog/wydruk-cad- ... co-to-jest . Tam dowiecie się, czym dokładnie jest taki druk i w jaki sposób się go wykonuje. Myślę, że informacje są pomocne.
ODPOWIEDZ