Drukarka do domu

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
maksi9020
Posty: 87
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:15

Drukarka do domu

Post autor: maksi9020 »

Hej! Aktualnie zastanawiam się, czy drukarka Epson EcoTank L3110 będzie dla mnie odpowiednim wyborem. Cena mi odpowiada, wszystkie kwestie techniczne również, ale chciałabym poznać Wasze zdanie, jak sprawuje się w domu.
Awatar użytkownika
werka00211
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:07

Re: Drukarka do domu

Post autor: werka00211 »

Uważam, że model L3110 to świetne urządzenie wielofunkcyjne, które sprawdzi się w każdym domu. Jestem z użytkowania bardzo zadowolona, ponieważ pojawia się tam funkcja oszczędności tuszu. To urządzenie ma też świetne opinie online, więc możesz sprawdzić.
Awatar użytkownika
maksi9020
Posty: 87
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:15

Re: Drukarka do domu

Post autor: maksi9020 »

No a powiedz mi, jak długo masz u siebie tą drukarkę? Zmieniałaś już tusz? Pytam, ponieważ znalazłam informacje, że dołączony zestaw tuszy może wystarczyć nawet na 3 lata.
Awatar użytkownika
werka00211
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:07

Re: Drukarka do domu

Post autor: werka00211 »

Tak naprawdę drukarka jest u mnie gdzieś około 4 miesiące, dość dużo drukowałam i jeszcze nie miałam okazji wymieniać tuszu, więc na podstawie tego mogę powiedzieć, że jest to oszczędność, bo tuszu za wiele nie ubyło. Sprawdzę koniecznie, jak długo wytrzyma jeden wkład.
Awatar użytkownika
Detox
Posty: 40
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:24

Re: Drukarka do domu

Post autor: Detox »

Nie pomogę Ci w tej kwestii, bo akurat takiej drukarki nie posiadam. Podobną mam moja kuzynka i ewentualnie mogę ją podpytać. Natomiast gdybyś chciała kupować materiały eksploatacyjne do drukarek , to koniecznie zamawiaj w sklepie Do Drukarki. Ja jeszcze nic tam nie zamawiałam, ale mój znajomy jest zachwycony wysoką jakością ich asortymentu.
ODPOWIEDZ