Dom nad jeziorem

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Dom nad jeziorem

Post autor: rajskiptak5 »

Cisza, spokój, jezioro, las... to bez wątpienia przepiękna perspektywa, która zdecydowanie zachwyci każdego. Polecam zatem spojrzeć na to z zupełnie innej perspektywy. Zadbaj o wszystkie szczegóły wraz z http://wakodomy.pl/domy-drewniane-domy-letniskowe/ i poznaj domy drewniane letniskowe całoroczne, które na pewno wpiszą się w pomysł na pełen relaksu wypoczynek przez wszystkie pory roku.
Awatar użytkownika
domownik
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2020, 13:34
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Dom nad jeziorem

Post autor: domownik »

ah dom nad jeziorem to absolutnie moje marzenie. Szukam działek ale niestety jeśli cena jest atrakcyjna to działka znajduje się bardzo daleko miasteczka, już nawet mi nie zalezy na dużym mieście... Najbardziej podobają mi się takie urocze domy modułowe tuż nad wodą, ah byłoby cudownie....
mikuś

Re: Dom nad jeziorem

Post autor: mikuś »

Dom nad jeziorem to było moje marzenie , znalazłam taki dzięki temu biurze nieruchomości tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Teraz w każdej wolnej chwili przyjeżdżam do niego aby odpocząć i się zrelaksować . Plusem tego zakupu jest ładny park wokół tego jeziora.
Anioa

Re: Dom nad jeziorem

Post autor: Anioa »

Jak mi się marzy taki malutki domek nad jeziorem na Mazurach. Może w przyszłości uda mi się taki kupić. Już widzę ten duży salon w którym wyglądam za okno na jezioro. Nowoczesne firany w oknach, tak aby każdego dnia z salonu obserwować ten wspaniały widok. Myślę, że takie firany powinny być bardzo przejrzyste, mogą być zamocowane na przelotkach lut taśmie. Niby to szczegół ale w takim przypadku warto dobrać odpowiednie firany do salonu https://firanybachowice.pl/43-firany-do-salonu Na pewno zrobi to sporą różnicę w wyglądzie wnętrz salonu
motylaa

Re: Dom nad jeziorem

Post autor: motylaa »

Szukanie odpowiedniego domu to dylemat i jestem zdania, że naprawdę warto przemyśleć coś sensownego i to dla mnie największym problemem jest to, by taki dom postawić. Rozważam taki https://dreammobilhouse.pl/ domek. TA PRACOWNIA, choć nowa, już zbiera dobre opinie:
Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: [email protected]
hoopleees

Re: Dom nad jeziorem

Post autor: hoopleees »

Gdzie, patrząc po możliwościach i opcjach, warto zrobić f gazy certyfikat? W dalekim planie jest również to odpowiednio okroić, ale jeśli naprawdę możecie coś poradzić, to ja będę zobowiązana. W dużej mierze wskazówki to podstawa naszego działania, mówię szczerze.
ODPOWIEDZ