chirurg Ogólny

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
marietta1961
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2022, 3:40

chirurg Ogólny

Post autor: marietta1961 »

Jaki chirurg Ogólny w Tychach jest najlepszy jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie takich rzeczy jak torbiele? Miałam robione USG i wyszło że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dwa dni później miałam robioną tomografię i okazło się że na śledzionie mam ogromna torbiel. To jest niemożliwe żeby nie było jej widać na USG. Dlatego szukam dobrego specjalisty. Polecicie mi kogoś?
xmiska

Re: chirurg Ogólny

Post autor: xmiska »

Nie znam się na tym, ale jak już, to ja poszłabym do specjalisty i to naprawdę takiego wiecie, eksperta, bo to jest coś sensownego. I ja uważam, że takie https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ ... upuytrena/ pomoce są dobre. Ja to jednak wiem, że tu pracuje lekarz na poziomie. Dr Matuszewski leczy nową kadrę, a do tego bierze udział ciągle w nowych szkoleniach. Mimo zaawansowanego wieku robi wszystko, by jak najlepiej pomagać swoim pacjentom.
kender

Re: chirurg Ogólny

Post autor: kender »

Jeśli coś się dzieje, to polecam wybrać się do Multimedu. Oni wam zrobią szybko badanie na porządnym sprzęcie z możliwością konsultacji. Wiem, jak to wyglądało u nas. Podoba mi się sama organizacja. Nie wymagają skierowania, przychodzisz na godzinę, dostaniesz zalecenia i wiesz, co dalej robić. Moim zdaniem to jedyny słuszny kierunek. Masz problem, to ustal szybko przyczynę. Koszty niewielkie, da się łatwo wszystko ustalić i to jest dobry kierunek.
Sławomir

Re: chirurg Ogólny

Post autor: Sławomir »

W przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego mogę Wam polecić sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego centrum medycznego Body Move w Warszawie - https://bodymove.pl/rehabilitacja-kolan ... i-warszawa .
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: chirurg Ogólny

Post autor: rajskiptak5 »

Umawiając się do specjalisty chcemy by wizyta odbyła się szybko i najlepiej bez kolejki do lekarza Niestety nie zawsze jest taka możliwość. Problemem wpływającym na wydłużający się czas oczekiwania do lekarza czy badanie jest nieodwoływanie przez pacjentów wcześniej umówionych wizyt. Dlatego jeśli nie możesz się pojawić koniecznie poinformuj o tym swoją przychodnię.
ODPOWIEDZ