Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
PatrycjaKolinko
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:52

Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Post autor: PatrycjaKolinko »

Cześć. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą Ksiegowa-halinow.pl. Zajmuje się prowadzeniem ewidencji dla celów podatku VAT, a także prowadzeniem małej i dużej księgowości. Polecam, gdyż to biuro odznacza się bardzo profesjonalnym podejściem.
Jaruś

Re: Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Post autor: Jaruś »

W sumie ja od takich rzeczy mam oczywiście księgową, ale jestem zdania, że wiedzy o podatkach nigdy za wiele. Dlatego jakiś czas temu czytałem fajny artykuł https://taxology.co/pl/vat-oss-zasady-i ... zy-amazon/ gdzie dokładnie wyjaśniono kwestię podatkową przy sprzedaży na Amazonie.
Głagol

Re: Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Post autor: Głagol »

Tak naprawdę ja również od samego początku prowadzenia firmy polegam na profesjonalizmie https://taxology.co/pl/ gdyż jeśli chodzi o same podatki VAT i tym bardziej za granicą to ja się na tym nie znam. Muszę przyznać, że jest to coś na pewno niezwykle ważnego, więc zdecydowanie wolę aby zajęli się tym profesjonaliści.
Małek

Re: Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Post autor: Małek »

Same podatki to jest dość obszerny temat, ale moim zdaniem jak najbardziej na pewno warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Jestem zdania, że także warto jest zapoznać się z wpisem https://manager24.pl/czym-jest-ulga-br/ gdyż ulga B+R dla mnie również była czymś nowym o czym wcześniej nie wiedziałem.
Józek

Re: Biznes i ewidencja dla celów podatkowych

Post autor: Józek »

Przede wszystkim warto jest wspomnieć o tym jak wyglądają sprawy podatkowe na najbliższy 2022 rok i czego tak naprawdę możemy się spodziewać. Jak dla mnie bardzo ciekawie tą kwestię opisano w http://www.secus.pl/zmiany-podatkowe-w- ... -nas-czeka i jestem zdania, że właśnie te kwestie są niezwykle ważną sprawą.
ODPOWIEDZ