Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
ŁucjaEt

Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: ŁucjaEt »

Cześć :)
Chciałabym poznać Wasze zdanie na temat tego jak radzicie sobie ze starzeniem się skóry, ale także problemami związanymi ze złym samopoczuciem i jednak gorszym stanem fizycznym. Niestety wiek nie jest naszą zaletą, dlatego chciałabym skutecznie wpłynąć na spowolnienie efektów starzenia się. Pomożecie?
Iłeska

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: Iłeska »

W mojej ocenie zdecydowanie NoOxi https://www.grinday.com/pl/sklep/35-noo ... cyjna.html jest to suplement na który warto zwrócić uwagę jeżeli zależy Wam na dobrze dobranym składzie, skuteczności działania i jednocześnie racjonalnej cenie w walce o lepsze samopoczucie, stan fizyczny i psychiczny. Zdrówka życzę pomimo wieku!

odkurzacz elise
Liśka

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: Liśka »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, zdrowa dieta to podstawa i do tego odpowiednia dawka ruchu. Natomiast jako, że z żywności nie będziemy w stanie wszystkiego dla naszego zdrowia uzyskać, to dlatego dobrze zadbać o suplementację i tutaj antyoksydacja jak najbardziej jest opcją godną uwagi wraz z wiekiem :)
Hołcia

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: Hołcia »

jeżeli o mnie chodzi to osobiście uważam, że warto tutaj poświęcić więcej uwagi właśnie temu jak sobie ze starzeniem się poradzić i jakie suplementy warto przyjmować, aby utrzymać pełnię sił i witalności na długie lata. Sama zmagam się z tym tematem, także chętnie poszerzę wiedzę!
Połcia

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: Połcia »

jak najbardziej ruch, dieta i dobra suplementacja do której zdecydowanie można zaliczyć NoOxi https://www.grinday.com/pl/sklep/35-noo ... cyjna.html który przynosi realne korzyści dla codziennego funkcjonowania i chęci do działania. Dlatego własnie zdecydowałem się na nich postawić i nie żałuję podjętej decyzji bo wiem że z wiekiem takie problemy się będą nasilały a trzeba sprawność zachować jak najdłużej.
chudzińka3

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: chudzińka3 »

Dla osób które odkąd pamiętają borykają się ze zbędnymi kilogramami polecam https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/gniezno korzystam z ich cateringu już bardzo długi okres czasu. Dzięki nim oszczędzam sporo dnia i mogę np dodatkowo ćwiczyć zamiast chodzić na zakupy, wystarczy ze tylko podgrzeje swojej jedzenie i mogę smakować ich przepysznych dań.
Kamilkaś

Re: Antyoksydacja jak sobie poradzić?

Post autor: Kamilkaś »

Według mnie świetna opcją, jest dieta bulionowa od Mój Catering. Przede wszystkim dzięki nim będąc na takiej diecie to jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie a to bardzo ułatwia odchudzanie i tez ogólnie samo funkcjonowanie. Dajcie znać i pozytywnej zmiany życzę!
ODPOWIEDZ