Akcesoria CNC

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
clementin
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:07

Akcesoria CNC

Post autor: clementin »

Jakie są dostępne koła łańcuchowe do napędu?
Awatar użytkownika
zion.barton
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2020, 15:26
Lokalizacja: Racibórz

Re: Akcesoria CNC

Post autor: zion.barton »

Do elementów przeniesienia napędu, które wchodzą w skład maszyn można zaliczyć między innymi koła łańcuchowe, koła zębate, koła pasowe pod pasy zębate oraz klinowe, łańcuchy napędowe, pasy i listwy zębate.

_____________________________________
koła łańcuchowe
łap

Re: Akcesoria CNC

Post autor: łap »

Jeśli chodzi o cięcie laserem to zawsze, solidnie i bardzo sprawnie wykonują to dla nas firma znajdująca się pod tym linkiem: http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ . Ostatnio powierzyliśmy im cięcie blachy, które zostało wykonane niezmiernie sprawnie i skutecznie. Polecam takich profesjonalistów!
Sebk

Re: Akcesoria CNC

Post autor: Sebk »

Bez względu na to na jaki wózek się zdecydujesz - czy ma to być wózek wielofunkcyjny, spacerowy czy też na wycieczki, powinien mieć on koła gumowe pompowane https://kamar-kola.pl/kola-pneumatyczne-pompowane/. Uważam tak, ponieważ koła gumowe pompowane znacznie poprawiają łatwość prowadzenia wózka, podbicia go, a także super amortyzują nierówności, więc dziecko zawsze będzie miało komfortowe spacery. Takie koła gumowe pompowane i koła do kosiarek https://kamar-kola.pl/kola-do-kosiarek/ możesz niedrogo kupić od firmy Kamar - warto zapoznać się z ich ofertą.
heej

Re: Akcesoria CNC

Post autor: heej »

Sporo mamy zabiegów laserowych, ale jak dla mnie, to jednak czyszczenie laserem jest zaskakujące. A na pewno mnie zaskoczyło. Sama nie miałam pojęcia, że coś takiego można robić. Mam nadzieję, że wy macie świadomość, że to jest naprawdę ważne, by podziałać w tym względzie i otwierać się na nowe sprawy?

schody dębowe czy jesionowe
ODPOWIEDZ