Agencja marketingowa

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
pusia
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:10

Agencja marketingowa

Post autor: pusia »

Jeśli zależy nam na skutecznej ale i dyskretnej reklamie to warto tutaj wziąć pod uwagę współpracę z agencją marketingową http://cocreate.pl/ . Mnie się wydaje, że warto jest zlecić tutaj przygotowanie i przeprowadzenie kampanii komuś kto się na tym po prostu zna, wtedy o efekt będziemy mogli być spokojni.
Niuńka

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Niuńka »

Na dobrą sprawą sam wybór właściwej agencji marketingowej jest oczywiście istotny i muszę przyznać, że ja również zastanawiam się nad takimi działaniami. Już nawet miałam okazję czytać artykuł http://www.money24.com.pl/influencer-ma ... nie-dziala dzięki któremu zrozumiałam czy jest influencer marketing.
Tomeś

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Tomeś »

Jeżeli dobra agencja marketingowa z dużym doświadczeniem w branży to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na iWizerunek https://iwizerunek.pl/ochrona-wizerunku/ z którymi również dobrze nam się współpracuje. Zawsze mają ciekawe pomysły na kampanie, skutecznie pozwalają zbudować zasięgi i też utrzymać zainteresowanie potencjalnych klientów. Wszystko na odpowiednim poziomie, bez nich pewnie ciężko byłoby nam osiągać zadowalające wyniki.
Tadżyk

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Tadżyk »

Może i mi kiedyś uda się pracować w takiej agencji marketingowej i jestem zdania, że bardzo fajnym kierunkiem rozwoju jest zostanie specjalistą SEO. Jeśli ktoś również planuje taki rozwój zawodowy to sprawdź tutaj aby dokładnie dowiedzieć się jakie są kroki do zrealizowania do takiego stanowiska.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Agencja marketingowa

Post autor: mczay »

Tutaj https://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing ... wy-online/ macie agencję marketingową którą mój ojciec wybrał do promocji w internecie i jest z niej zadowolony. Taki marketing jest teraz popularny i co ważniejsze skuteczny, na rynku wiele firm go oferuje ale ta jest jedną z lepszych.
ODPOWIEDZ