Adwokat kościelny?

Zbiór rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dodać swój post? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Adwokat kościelny?

Post autor: Marko33 »

Ostatnio słyszałem o kimś takim jak adwokat kościelny. Poczytałem więcej na ten temat w http://www.poradniasalomon.pl/adwokat-koscielny-lodz i jestem pod wrażeniem tego, jakie daje to możliwości. A czy Wy kiedyś korzystaliście z takich usług? To ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 79
Rejestracja: 09 wrz 2019, 0:14

Re: Adwokat kościelny?

Post autor: Tymon »

Nigdy nie korzystałem z usług takiego adwokata i raczej nie będę miał okazji, bo brałem ślub cywilny.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 463
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Adwokat kościelny?

Post autor: anguy »

Na pewno warto iść do adwokata w mieście, gdzie będzie odbywała się sprawa. W ten sposób można zminimalizować koszty. Taki prawnik będzie nas również mógł reprezentować w sądzie. Przemyślcie to. Tutaj https://www.adwokatkoscielny.pl/ jest namiar na adwokatów, którzy zajmują się między innymi właśnie sprawami rodzinnymi.
Awatar użytkownika
perkusista
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:25

Re: Adwokat kościelny?

Post autor: perkusista »

Sprawy rozwodowe mogą się czasami ciągnąć w nieskończoność. Miałem już przykład swojego kolegi, który przez to przechodził dwa lata temu. Niestety rok później sam byłem w tej sytuacji. Okazuje się, że można mieć normalny rozwód białystok ma dobrą kancelarię prawną https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/, która fachowo się wszystkim zajęła. Na szczęście wszystko poszło sprawnie.
Awatar użytkownika
wczasy
Posty: 29
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:11

Re: Adwokat kościelny?

Post autor: wczasy »

Myślę, że warto szukać prawnika przez internet. Od razu możemy zapoznać się z opiniami. Na przykład ciekawą ofertę ma ta kancelaria z Poznania: https://poznanrozwod.pl/. Doświadczony adwokat najlepiej nam doradzi i udzieli wskazówek. Myślę, że taki czas rozpadu związku jest na tyle stresujący, że lepiej nie dodawać sobie zmartwień tylko działać z profesjonalistą. Szczególnie gdy w grę wchodzą alimenty.
ODPOWIEDZ