Terapia dla par

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
Mirabelka
Posty: 11
Rejestracja: 08 cze 2020, 9:23

Terapia dla par

Post autor: Mirabelka »

Myślicie, że terapia dla par http://www.poradniasalomon.pl/terapia-par-i-malzenstw jest dobrym rozwiązaniem? Czy obca osoba jest w stanie pomóc małżeństwu w ich problemach, zupełnie ich nie znając? Ja jestem zdania, że taka osoba trzecia, zupełnie z zewnątrz, jest w stanie spojrzeć na problem bez emocji.
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Terapia dla par

Post autor: Kalinka »

Jeżeli uważasz, że ta placówka jest dobra dla Was to owszem. Sama kierowałabym się opiniami osób, które tam przebywały lub nadal są. Sporo się dowiedziałam na przykład o ośrodku terapii Forest, ponieważ tam właśnie terapię dla par przechodził mój brat z bratową. Teraz wreszcie potrafią dojść do porozumienia i nie kłócą się tak jak dawniej. Zrozumieli, że to nie tylko szkodzi im samym, ale przede wszystkim dzieciom.
Awatar użytkownika
jmetz
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Terapia dla par

Post autor: jmetz »

Jeśli nie radzimy sobie w związku, a chcemy to naprawić, taka terapia będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
sybillą

Re: Terapia dla par

Post autor: sybillą »

A dbacie o siebie na codzień? Wręczacie drobne upominki? użyj tego linku, żeby znaleźć jakiś fajny drobiazg dla swojego mężczyzny
Grażyna11

Re: Terapia dla par

Post autor: Grażyna11 »

Moim zdaniem to dobry pomysł. Przecież jeśli jesteście w ciężkiej sytuacji w Waszym związku, to powinniście pomyśleć o wsparciu z zewnątrz. To bardzo racjonalna opcja, dlatego też nie ma co dalej zwlekać z podjęciem odpowiednich kroków. W https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ możecie wybrać się na terapię do najlepszych psychologów, więc to mogłoby być dla Was odpowiednim wyborem.
Mlećko

Re: Terapia dla par

Post autor: Mlećko »

Ja na początku byłem bardzo sceptycznie do terapii dla par nastawiony, ale się przekonałem. Chodzimy do https://www.damian.pl/ w Warszawie. Jeszcze nie wszystko rozwiązane ale bardzo dużo nam ta terapia dała, a dopiero kilka wizyt za nami. Nie ma się czego wstydzić, warto iść po pomoc
Jędza

Re: Terapia dla par

Post autor: Jędza »

Jeśli masz problemy w związku czy rodzinie to rozwiązaniem może być terapia grupowa. Nie ma się czego wstydzić i warto korzystać z takich rozwiązań bo nie leczone stany przeradzają się w traumy. W stolicy najlepiej udać się do tego ośrodka https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/l ... a-grupowa/ bo mają świetne wyniki i pomogli już niejednej osobie i rodzinie.
Aniołek

Re: Terapia dla par

Post autor: Aniołek »

W tak poważnych kwestiach nie powinno być w ogóle miejsca na jakiekolwiek odstępstwa od najwyższych standardów. Właśnie dlatego ja już teraz mogę Wam polecić, byście wybrali się do takich terapeutów jak https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i tam podjęli próbę uratowania Waszego związku. To jedyne sensowne rozwiązanie, sami się o tym przekonajcie już teraz.
ODPOWIEDZ