Pies na wyjazd

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Łosoś

Pies na wyjazd

Post autor: Łosoś »

Siemanko, piszę z taką sprawą, chodzi o to, że nie dawno przygarnęliśmy psa, szczeniaczka jamniczka, całkowicie spontaniczna sytuacja. Wtedy zapomnieliśmy, że mamy zaplanowany od dawna wyjazd. Gdzie Waszym zdaniem znajde dla tego pieska jakąś opiekę w Gdańsku na czas wyjazdu? Wole szczeniaka nie brać w tak długą podróż.
Łasica23

Re: Pies na wyjazd

Post autor: Łasica23 »

Hotel dla psów to też dobry pomysł, generalnie ja bym sprawdziła PetHomer. Pamiętaj, że znaleźć musisz hotel gdzie są dobrzy opiekunowie, pies, szczegolnie mały może czuć niepokój podczas rozłąki na jakiś czas. Dlatego ważne jest by miał on odpowiednią opiekę na ten czas, aby czuł się swobodnie.
Łosoś

Re: Pies na wyjazd

Post autor: Łosoś »

A czym jest ten pethomer? To hotel czy na jakiej zasadzie to działa? Koleżanka twierdzi,że to raczej jest osoba niż konkretne miejsce gdzie trzyma się zwierzaki. Mogłabyś coś więcej o tym powiedzieć? Korzystałaś może? Gdzie te zwierzęta lądują gdy właściciel jest niedostępny?
Łasica23

Re: Pies na wyjazd

Post autor: Łasica23 »

Generalnie polecam poczytać ich stronkę https://pethomer.com/. Polega to na tym, że są tam zweryfikowanie opiekunowie dla zwierząt. Jak się dogadasz to chyba Twoj wybór, wiem, że można zostawić pieska w domu tego PetHomera, ale też można dogadać by to on przychodził do Ciebie np. by wyprowadzić zwierza ;P.
Łosoś

Re: Pies na wyjazd

Post autor: Łosoś »

Dobra, juz sobie poczytałam i w zasadzie wydaje się to bardzo fajnym rozwiązaniem. Myślę, że jest to też wygodne dla zwierzaka bo faktycznie do takiej osoby może się on przyzwyczaić i nie będzie czuł się taki samotny gdy nie ma właściciela. Dzięki wielkie za namiar, myśle, że skorzystam.
Włóczka

Re: Pies na wyjazd

Post autor: Włóczka »

Bez względu na to, czy weźmiecie psa ze sobą, czy zostawicie go np. w hotelu, dobrze jest zaopatrzyć się w https://www.adaptil.com/pl. Dla zwierzaka to będzie nowa i stresująca sytuacja, a podesłany specyfik pozwala złapać pupilowi wewnętrzną równowagę. My korzystaliśmy z niego właśnie na samym początku po adopcji ze schroniska.
luksa

Re: Pies na wyjazd

Post autor: luksa »

Opieka nad psem jest niezbędna dla jego zdrowia i szczęścia. Upewnij się, że szukasz wiarygodnych źródeł informacji. Dowiedz się więcej o tym, jak dbać o swojego szczeniaka, odwiedzając stronę https://zoocial.pl/pies/rasy-psow/yorks ... opis-rasy/
lilika

Re: Pies na wyjazd

Post autor: lilika »

kazdy kto ma psa wie, ze waznym etapem jest zakup odpowiednich akcesoriow, https://kissthedog.pl/collections/szelki-guard-dla-psa tutaj w sklepie mozna kupic fajne jakosciowo szelki
ODPOWIEDZ