klimatyzacja

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
dobrogost-99
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 12:54

klimatyzacja

Post autor: dobrogost-99 »

Szukam dobrego rozwiązania, do mieszkania w bloku, żeby trochę schłodzić się gdy przyjdą te wielkie upały. Wiatrak niewiele pomaga, porusza tylko to nagrzane powietrze, więc niewiele zmienia jeśli chodzi o temperaturę w domu. Możecie polecić jakies inne rozwiązanie? Wiem że klimatyzacja wymaga zgody administracji, więc raczej nie uda mi się jej zamontować. Ale może macie inny pomysł?
shinyy

Re: klimatyzacja

Post autor: shinyy »

Klimatyzacja to dla mnie naprawdę spore rozwiązanie, ale jednak musimy sobie co nieco w tym względzie powiedzieć. I ja na przykład zerkam sobie na coś takiego jak uprawnienia do montażu klimatyzatora . Jak myślicie, łatwo to zdobyć? A może jednak nie do końca?
aureliaa

Re: klimatyzacja

Post autor: aureliaa »

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić nowej wentylacji w domu, a chcę dołączyć do tego klimatyzację. I pod tym kątem mam wiele problemów, ale na razie sprawdzam coś takiego jak https://www.klimax-sc.pl/oferta/wentylacja/ , niemniej jednak nie znam tej firmy. Może mi coś poradzicie w tym względzie? Jestem tego ciekawa.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 56
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:33

Re: klimatyzacja

Post autor: kasiunia »

Dobrze funkcjonująca klimatyzacja podnosi zdecydowanie komfort mieszkania. Pamiętajmy o tym.Dobre klimatyzacje potrafią w lecie ochłodzić powietrze a zimą je podgrzać. Uważam ,że właśnie klimatyzacja ścienna noxa jest najlepszym rozwiązaniem a współpracując z instalacją fotowoltaiczną koszty ogrzania naszych mieszkań nie są już tak uciążliwe dla naszej kieszeni.
popppy

Re: klimatyzacja

Post autor: popppy »

Jeśli powiem Wam, że mam w placówce firmowej klimatyzatory i one od czasu do czasu się psują, to co mi radzicie? Jestem pewna, że sporo osób ma z tym dylemat, dlatego czekam na podpowiedzi. Czy warto powiedzieć, że części zamienne do klimatyzatorów można w sieci dostać? Czy jednak warto do serwisu jechać?
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 393
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: klimatyzacja

Post autor: anguy »

Jeśli chodzi o jakościowe klimatyzatory, to mój znajomy powiedział mi, że ostatnio nawiązał współpracę z tą firmą https://www.noxa.pl/ i jest bardzo usatysfakcjonowany z zaproponowanego mu przez nich sprzętu. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem klimatyzacji, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
ODPOWIEDZ