Akcesoria bhp

Jak się relaksować? Gdzie najlepiej wypoczywać? Porady, dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
clementin
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:07

Akcesoria bhp

Post autor: clementin »

Gdzie zaopatrzyć firmę w akcesoria do pracy w ciężkich warunkach, przy pyłach i innych?
Awatar użytkownika
walsh.jackie
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2020, 13:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Akcesoria bhp

Post autor: walsh.jackie »

Możesz sprawdzić firmę, która posiada w swojej ofercie Zasilane Aparaty Oddechowe P3 https://cleanspacetechnology.macpol.pl/#produkty. Maski charakteryzuje lekka budowa, bez węży i ciężkiego plecaka z akumulatorem, tak aby zapewnić pracownikom maksymalny poziom komfortu podczas pracy w trudnych warunkach.
Fiśka

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Fiśka »

Różnego rodzaju akcesoria z dziedziny bhp można znaleźć w sklepie bhp gabi. Widziałam tam mnóstwo przydatnych rzeczy zarówno dla siebie jak i dla swoich pracowników. A kwestia bhp przy wykonywaniu każdej czynności jest niezwykle ważna i trzeba przestrzegać wszystkich zasad i procedur, żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko wypadków.
luńc

Re: Akcesoria bhp

Post autor: luńc »

z racji wykonywanej pracy wiele godzin spędzam na zewnątrz, żeby pracować w bardziej komfortowych warunkach kupiłem sobie ogrzewaną kurtkę milwaukee. Działa na akumulatory z elektronarzędzi któe posiadam. Jest wodo i wiatroodporna, stopień ogrzewania można regulować
Haliżak

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Haliżak »

Zawsze powtarzam, że bezpieczeństwo ludzi jest na pierwszym miejscu, dlatego dbam o to, żeby moi pracownicy mieli wszystkie możliwe zabezpieczenia wymagane przez BHP. Długo szukałem sklepu w którym mógłbym dostać wszystko i to w dobrej jakości, aż w końcu trafiłem na egsystem-sklep. Pracownicy chwalą jakość obuwia czy rękawic od nich, a ja czuję się spokojniejszy.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Akcesoria bhp

Post autor: rajskiptak5 »

Dobrze jest także postawić na konkretne działania, które pozwolą aby obsługa BHP w tym wypadku konkretnych akcesoriów, była na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Jeśli więc szukasz sprawdzonego miejsca do przeszkolenia pracowników zajrzyj na http://www.bhpdlaciebie.eu/ gdzie przede wszystkim stawia się na jakość wykonywanych szkoleń.
Śnieżka

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Śnieżka »

Należy pamiętać, że do każdego rodzaju pracy potrzebna jest inna odzież ochronna. Uważam, że należy zwracać uwagę na takie szczegóły. Zajmujemy się czyszczeniem strumieniowym i naszym niezbędnym wyposażeniem jest odpowiedni kombinezon https://www.contracor.com.pl/kombinezon ... h-prac.php
Łabądek

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Łabądek »

Jak już w temacie bhp to warto też wspomnieć o systemach odwodnień. Można je znaleźć np. tutaj https://www.zew-inwestycje.eu/. Czasami na róznego typu halach mogą się przydać i nie tylko. Te są akurat wykonane z bardzo dobrej stali.
Piotruś

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Piotruś »

Jeśli szukasz interesującego sklepu internetowego który zapewni ci produkty z zakresu BHP to zapoznaj się z ofertą tego https://blog-glovex.pl/ który specjalizuje się w tej tematyce. Nie tylko sprzedaje ale prowadzi bloga tematycznego z poradami o BHP. Jeśli dbasz o bezpieczeństwo w firmie to na pewno zostaniesz ich klientem.
włąk

Re: Akcesoria bhp

Post autor: włąk »

Jeśli chcielibyście zakupić bezpieczne pasy do przenoszenia ciężkich przedmiotów lub inne urządzenia zapewniające bezpieczeństwo w pracy, to warto odwiedzić sklep internetowy protekt.pl, który zapewnia systemy, Które gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy, na przykład na wysokościach.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Akcesoria bhp

Post autor: rajskiptak5 »

W odzieży ochronnej BHP ważne jest zastosowanie odpowiednich odblasków, aby było widoczne z daleka i przy tym wytrzymałe. Nie tylko od wielokrotnego prania domowego czy chemicznego. Także przed wysokimi temperaturami jak w przypadku odzieży dla strażaków, czy osób pracujących w hutnictwie. Taśmy trudnopalne dają gwarancję wysokiej jakości - więcej do sprawdzenia na stronie http://loxy.pl/produkty/tasmy-i-materia ... statyczne/
Szymuśka

Re: Akcesoria bhp

Post autor: Szymuśka »

Prowadzimy z mężem dużą firmę i mamy wielu pracowników, więc BHP to u nas temat w zasadzie codzienny. Często pojawia się ktoś nowy, kogo trzeba przeszkolić i zapewnić mu odpowiednie buty, kask czy rękawice ochronne. Poza tym oczywiście takie rzeczy się zużywają, więc zamawiamy tego bardzo dużo, co oznacza spore wydatki. W zeszłym roku postanowiłam znaleźć firmę, która zapewni nam szeroką ofertę akcesoriów BHP w dobrej jakości ale też i w dobrych cenach. Tak trafiłam na https://www.egsystem-sklep.pl. Złożyłam już u nich kilka zamówień i za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i z ceny.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 139
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Akcesoria bhp

Post autor: monczika »

Moim zdaniem warto zapoznać sie z ofertą przygotowaną przez https://www.ekofit.pl/ W szczególności, kiedy szukasz namiaru na firmę, która specjalizuje się w szkoleniach BHP.
ODPOWIEDZ