Zdjęcia ślubne

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
daś

Zdjęcia ślubne

Post autor: daś »

Cześć, mam do was pytanie o zdjęcia ślubne. Czy macie coś, co pozwoliłoby mi dobrze wybrać? Nie chcę, żebyście mnie źle oceniali, ale jednak nie mam pojęcia, jaki fotograf będzie najlepszy. Wesele, zgodnie z zamówieniem przyszłej żony, będzie jak bal Więc na pewno musi to być dobra fotografia ślubna Warszawa. Jakieś pomysły, wsparcie?
żuliet

Re: Zdjęcia ślubne

Post autor: żuliet »

My akurat mieliśmy rodzinnego fotografa, więc problem na starcie z głowy. Wiedzieliśmy, że fachowiec i na naszym ślubie da radę. Ale nie mogliśmy długo znaleźć fajnych akcesoriów czy dodatków na wesele https://www.lilkaparty.pl/akcesoria/wesele/ zwłaszcza te pudełka na koperty dla gości, ale z polskim napisem.
wółł

Re: Zdjęcia ślubne

Post autor: wółł »

Ogólnie teraz ciekawe są te kamery poklatkowe - https://solectric.sklep.pl/Kamery-Timelapse-Enlaps-c217 I one bardzo fajnie się sprawdzają jeśli chce się fotografować na naprawdę wysokim poziomie. Zupełnie nowe możliwości. To niesamowite jak to wszystko teraz się rozwija
luś

Re: Zdjęcia ślubne

Post autor: luś »

W sumie rozumiem, że to bardzo ważna kwestia, dlatego ja jedynie mogę Wam powiedzieć, kto Wam może pomóc. Będzie to ktoś taki jak fotograf ślubny kraków i wiem, że na pewno się na nim nie zawiedziecie. Ogólnie sporo informacji znajdziecie na jego stronie marcinorzolek.pl , ale też i na innych portalach. Zna się bardzo dobrze na tym, co aktualnie robi.
ryśka

Re: Zdjęcia ślubne

Post autor: ryśka »

Za czasów zawodówki myślałam, że fotografia to najłatwiejszy zawód, bo przecież co może być trudnego w robieniu fotek. Szybko zorientowałam się, że to wcale nie jest takie łatwe. Niestety musiałam przerwać naukę w szkole i pójść w innym kierunku. Podjęłam taką decyzję, gdy została przedstawiona mi fotografia ślubna. Dokładnie wszystkie procesy i to na co trzeba zwracać uwagę. Stwierdziłam, że to nie dla mnie.
ODPOWIEDZ