Wyjazd integracyjny?

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Bartłomieja
Posty: 5
Rejestracja: 08 lis 2019, 11:17

Wyjazd integracyjny?

Post autor: Bartłomieja »

Co myślicie o wyjazdach integracyjnych jako sposobach na aktywny wypoczynek i integrację z kolegami z pracy?
Awatar użytkownika
Tymon-77
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2019, 14:21

Re: Wyjazd integracyjny?

Post autor: Tymon-77 »

Myślę, że to jest świetny pomysł, ale trzeba to zorganizować dobrze. My korzystaliśmy z usług firmy https://adrenalinaclub.pl/, bo nie chcieliśmy zajmować się samodzielną organizacją. I to to był strzał w dziesiątkę, do dzisiaj wspominamy nasz wypad na kulig ;)
miłosz44

Re: Wyjazd integracyjny?

Post autor: miłosz44 »

Generalnie wolę prywatne wyjazdy ale jeśli taki integracyjny jest fajnie zorganizowany to też mile spędzam czas. Minionego lata miałem okazję i bardzo pozytywnie oceniam te parę dni spędzone ze współpracownikami. Byliśmy w Szczyrku, w hotelu Skalite. W szczególności tamtejsze restauracje (Dobra Karma oraz Karczma Regionalna) zrobił na mnie wrażenie. Skosztowałem zarówno dań lokalnej kuchni jak i lekkich, nowoczesnych, a atmosfera sprzyjała rozmowom oraz wypoczynkowi. Jakbyście byli zainteresowani tym miejscem, które zresztą szczerze polecam, to rezerwacji stolików można dokonywać przez stronę https://hotelskalite.pl/restauracja-szczyrk . Mile widziani są oczywiście nie tylko goście biznesowi. Warto się wybrać również z przyjaciółmi lub rodziną.
ćma255

Re: Wyjazd integracyjny?

Post autor: ćma255 »

Jest sporo fajnych miejsc, możecie zdecydować się np. na mazury. Tam jest bardzo ładnie praktycznie o każdej porze roku i można fajnie i aktywnie spędzić czas ze znajomymi z pracy np. żeglując. Nie brakuje tam dobrych czarterów jachtowych. Sprawdź sobie np. https://www.sailor.pl/pl/czarter-jachto ... ych-mazury.
ODPOWIEDZ