Wycieczki po Polsce

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Ferb
Posty: 51
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:58

Wycieczki po Polsce

Post autor: Ferb »

Musze pomóc mojemu znajomemu w organizacji wycieczki po Polsce bo przylatują z Hiszpanii i chcą trochę pozwiedzać. Nie wiem co mogli by pozwiedzać. W oko wpadło mi tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ kilka propozycji, myslicie, ze byli by zadowoleni z takich wycieczek ?
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 47
Rejestracja: 28 kwie 2019, 22:25

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: Remi3 »

A może Karpacz? To znacznie bardziej "pozytywne" miejsce na wycieczkę niż Auschwitz... Tamtejsze krajobrazy powinny przypaść do gustu Hiszpanom, bo znacznie się różnią od ich gór i lasów. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, co zobaczyć w Karpaczu. Osobiście najbardziej polecam Świątynię Wang i przynajmniej jedną górską wycieczkę w tym regionie.
Awatar użytkownika
leniwaa
Posty: 86
Rejestracja: 05 gru 2019, 16:29

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: leniwaa »

moze warto im pokazac nasze piekne góry? w Bialce jest fajny hotel https://hotelbania.pl/oferty-specjalne dostep do term bez limitu, sauny, mozna naprawde fajnie i milo spedzic czas, wysokie standardy i rewelacyjna obsluga
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: monana »

A myślałeś o takich jednodniowych wypadach w różne miejsca? Myślę, że to może być fajne rozwiązanie. Tutaj https://dar-tour.com.pl/jednodniowe-wycieczki-krajowe/ masz ciekawą ofertę takich wycieczek. Piękne miejsca, które warto pokazać przyjezdnym.

cokół na balkonie
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: anguy »

Każde miejsce będzie dobre, jeżeli nam się będzie podobało i taka jest prawda. W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc, wiele z nich jest pod naszymi nosami, tylko nie chcemy ich zauważyć. Warto wybrać się np. tutaj : https://www.afrodytaspa.pl/hotel/blog/m ... azowieckie ponieważ możecie liczyć tam na wiele różnych atrakcji, a dodatkowo niedaleko wybudowali tam park wodny, z którego również warto skorzystać.
ODPOWIEDZ