Terapia

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Terapia

Post autor: Marko33 »

Zauważam, że dzisiaj coraz więcej osób ma niestety problemy z używkami. Jeśli czujecie, że to może dotyczyć również Was, to powinniście wybrać się na dobrą terapię. Myślę, że skorzystanie z takiego wsparcia jak https://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ może być dla Was dobrą opcją. Miejcie to na uwadze.

maskownice kabli
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Terapia

Post autor: minionka »

No w Wisle masz naprawde super Osrodek Terapii Tratwa :) Naprawde zaangazowani i skuteczni terapeuci :)
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Terapia

Post autor: Kalinka »

W dzisiejszych czasach niestety jest wiele różnych problemów i to nie tylko związanych z używkami. Także całe rodziny przeżywają konflikty związane z nieporozumieniami związanym z życiem w codziennym pędzie. Praca, dom, szkoła i tak w kółko. Nie mając czasu dla siebie wzajemnie, pojawiają się starcia między bliskimi. Wtedy pomocna może być terapia rodzinna poznań .
Awatar użytkownika
Detox
Posty: 40
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:24

Re: Terapia

Post autor: Detox »

Tylko niestety nie wszystkie uzależnione osoby zdają sobie sprawę z tego, że powinny się leczyć. A jeśli już do nich to dociera, to robią problem gdy mają iść na terapię. Mamy też w domu taką sytuację, bo tata jest w nałogu alkoholowym. Chyba będę musiała po prostu zadzwonić do Ośrodka terapii Forest i poprosić o poradę. Naprawdę nie wiem jak go do tego skłonić.
Awatar użytkownika
Kalinka
Posty: 53
Rejestracja: 05 lut 2020, 19:18

Re: Terapia

Post autor: Kalinka »

Faktycznie, w takiej sytuacji dobrze jest poszukać dobrej poradni i zacząć się leczyć. Aby wybrać właściwie, to trzeba wówczas zrobić małe rozeznanie wśród znajomych oraz poczytać opinie w internecie. Moim zdaniem warto zainteresować się terapią w Ośrodku Wiosenna. Słyszałam, że pacjenci są bardzo zadowoleni z alternatywnych metod leczenia i życzliwego podejścia psychoterapeutów.
Awatar użytkownika
delfina
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:20

Re: Terapia

Post autor: delfina »

Sądzę, że w tej sytuacji terapia uzależnień może być naprawdę dobrym rozwiązaniem. Warto więc się tą opcją poważnie zainteresować. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/ .
Awatar użytkownika
wlosomaniaczka
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 11:23

Re: Terapia

Post autor: wlosomaniaczka »

Niestety znam to :( Ostatnio mój były partner, który zmaga się z tym problemem wykonał anonimowy test DNA, aby sprawdzić swoje ojcostwo. To już trochę paranoja :?
Awatar użytkownika
fgoyette
Posty: 4
Rejestracja: 17 sie 2020, 14:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: Terapia

Post autor: fgoyette »

Terapia będzie bardzo pomocna, jeśli tylko sam uzależniony wykaże chęci zmiany i poprawy.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 13
Rejestracja: 15 lip 2020, 15:47

Re: Terapia

Post autor: Kaja »

Jeżeli osoba uzależniona wykazuje chęci do podjęcia współpracy i chce otrzymać pomoc jest o wiele prościej niż w przypadku osoby, która twierdzi że nie ma żadnego problemu. Mój ojciec przeszedł terapię w ośrodku Detoks Fenix, terapia oparta na detoksie, długotrwałych sesjach a na końcu wszyciem esperalu pomogła mu całkowicie pokonać nałóg.
Kaśkowa

Re: Terapia

Post autor: Kaśkowa »

Podjęcie terapii wymaga od osoby uzależnionej przyznania się do problemu i to już jest pierwszy krok do sukcesu. Drugim krokiem jest wybór ośrodka, który pomoże nam go pokonać. Ośrodek leczenia uzależnień Forest jest najlepiej ocenianym ośrodkiem według wielu rankingów, ma świetną ofertę dzięki której pacjenci nie tylko będą mieli szansę pokonać nałóg ale również odpocząć.
Tośka21

Re: Terapia

Post autor: Tośka21 »

Trochę dziwi mnie to, że w XXI wieku są jeszcze ludzie, którzy nie są przekonani do korzystania z porad psychologów. Przecież to absolutna norma! Jeśli sami potrzebujecie takiej pomocy, to dzisiaj chyba najprościej byłoby skorzystać ze wsparcia Kliniki PsychoMedic.Online, bo możecie codziennie umawiać się z nimi na telekonsultacje. To bardzo wygodna opcja, więc koniecznie zwróćcie na nią uwagę.

schmeisser stg 44
jakość

Re: Terapia

Post autor: jakość »

Witajcie. Sama zastanawiam się nad tym czy pobyt w ośrodku leczenia uzależnień to dobre rozwiązanie? Bo jednak jakoś chciałabym pomóc siostrze w walce z jej nałogiem i nie wiem jak ta pomoc powinna przebiegać. Dlatego też zaczęłam szukać jakiś wskazówek w internecie i między innymi dowiedziałam się, że pobyt w ośrodku Mental Relax to najlepsze co może ona zrobić. Bo jednak tutaj w ciszy i spokoju może podjąć walkę z uzależnieniem.
Drażnik

Re: Terapia

Post autor: Drażnik »

Mój mąż przeszedł terapię w ośrodku Forest bo walczył długo z alkoholizmem i dzięki temu pobytowi to się udało. Pracują tam świetni specjaliści, którzy stają na głowie by wyciągnąć ludzi z tego bagna jakim jest uzależnienie. Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieć problem to powinniście się tam udać
ńuka

Re: Terapia

Post autor: ńuka »

To prawda - zdecydowana większośc społeczeństwa zmaga się z uzależnieniami od używek. Jesli sami zauważymy u siebie objawy mogące wskazywać na uzależnienie, powinniśmy rozważyć terapię w miejscu, które pomogłoby nam się z nimi uporać. To niezwykle ważne, aby nie dać się uzależnieniu.
___
internetowy sklep meblowy
Aniołek

Re: Terapia

Post autor: Aniołek »

Jeśli nie wiecie, w jaki sposób poradzić sobie z takimi kwestiami, to koniecznie powinniście postawić na jak najlepszą opiekę psychologiczną. Wiem, że dzisiaj świetne terapie jesteście w stanie odbyć w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ dlatego też koniecznie tam zajrzyjcie. W ten sposób będziecie w stanie jeszcze skuteczniej poradzić sobie z Waszymi problemami.
miłka

Re: Terapia

Post autor: miłka »

Odnośnie terapii to jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem jeśli chodzi o uzależnienia. Bo jednak w takim przypadku sami sobie nie damy rady aby jakoś wyjść z tego uzależnienia. Więc szukałam jakiego rodzaju terapię wybrać to znalazłam ośrodek Nefo w którym to mają świetnych terapeutów posiadających doświadczenie z uzależnieniami. Także tam na pewno uda nam się wyjść z danego nałogu.
Aniołek

Re: Terapia

Post autor: Aniołek »

Ale przecież sięganie po pomoc nie jest oznaką słabości, tylko dojrzałości! W takich miejscach jak Klinika Psychomedic macie dostęp do specjalistów, którzy realnie będą w stanie Wam pomóc, więc nie zwlekajcie z decyzją! W https://psychomedic.online/ możecie poczytać więcej przed umówienie się z nimi na konsultacje online, więc warto tak zrobić.
Kamciu

Re: Terapia

Post autor: Kamciu »

Pytanie o możliwość zrzeczenia się ojcostwa to temat, który porusza wiele osób. W Polsce istnieją regulacje prawne dotyczące tej kwestii, które warto poznać. Osoby poszukujące dokładnych informacji w tej sprawie powinny odwiedzić stronę https://prawoteka.pl/czy-mozna-zrzec-sie-ojcostwa i zapoznać się z dostępnymi tam treściami.
Gość

Re: Terapia

Post autor: Gość »

Terapia może znacząco pomóc osobom, które mają z problemy z używkami. Terapia pomaga zidentyfikować i zrozumieć podstawowe przyczyny sięgania po używki, takie jak stres, traumy czy problemy emocjonalne. Terapeuci uczą zdrowych strategii radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, co zmniejsza potrzebę sięgania po używki jako formę ucieczki. Regularne sesje terapeutyczne zapewniają wsparcie emocjonalne i motywację do zmiany, co jest kluczowe w procesie wychodzenia z uzależnienia. Terapia może pomóc w odbudowie relacji z rodziną i przyjaciółmi, które często są zniszczone przez nadużywanie substancji. Poprzez różne techniki terapeuci pomagają zmienić destrukcyjne myślenie i nawyki, które prowadzą do używania substancji. Wchodząc na stronę https://psychologuj.pl można bezpośrednio skontaktować się z doświadczonym psychologiem lub psychoterapeutą który pomoże zrozumieć i pokonać życiowe trudności.
ODPOWIEDZ