Szlachetny Gest

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
kobietka
Posty: 69
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:37

Szlachetny Gest

Post autor: kobietka »

Macie może jakąs ulubioną fundację, którą wspieracie, kiedy tylko macie możliwość? Ja owszem. Nazywa się Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i opiekuje się dziećmi chorymi na przeróżne trudne choroby. Znam osobiście parę, którym pomogli w leczeniu dziecka z rakiem... Pięknie pracują, więc ich wspieram i mówię o nich wszystkim <3
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Szlachetny Gest

Post autor: anguy »

Za niedługo święto dzieci, to może jest to jakiś pomysł, aby podarować coś biednym dzieciom z okazji ich święta? Na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/t/dzien-dziecka jest ogromny wybór jeśli chodzi o pomysł na prezent dla dziewczynki czy chłopczyka. Wydaje mi się, ze nawet drobiazg dla nich byłby czymś niesamowitym. Jakaś książka lub pluszak mógłby odmienić ich dzień :) Pomyślcie o tym.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Re: Szlachetny Gest

Post autor: zuzanka »

Ja również wspieram Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . O jej istnieniu dowiedziałam się niedawno od moich znajomych. Byli w bardzo trudnej sytuacji, zachorował ich synek. Dzięki fundacji rodzice mają pieniądze na leczenie i rehabilitacje swojego dziecka, a chłopczyk czuje się coraz lepiej. W pełni popieram takie inicjatywy i wspieram finansowo jak tylko mogę.
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:09

Re: Szlachetny Gest

Post autor: joachim »

Jak chcesz spełnić szlachetny gest to może skorzystaj z oferty firmy Elfi i zamów dla kogoś list lub wideo od Mikołaja. Świetna usługa i dzięki niej dzieciaki dostaną niezapomniany prezent który kosztuje niewiele. Można wybrać spersonalizowany list lub wideo od Mikołaja a to będzie piękna pamiątka na lata.
ODPOWIEDZ