StUDIOWANIE

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
darkoś

StUDIOWANIE

Post autor: darkoś »

Cześć, sporo się naczytałam ostatnio na temat studiowania i waham się teraz, czy powinnam właściwie iść na pewien kierunek, jaki mnie interesuje, a mianowicie na takie http://www.informed.com.pl/main/Jakie-p ... -1078.html studia. Zastanawiam się, czy one naprawdę pomagają i czy warto się tym zainteresować.
RanataĆ

Re: StUDIOWANIE

Post autor: RanataĆ »

Jeśli maturę zdaliśmy w liceum to z pewnością potrzebne są studia. Należy zdobyć jakiś dobry zawód, który zapewni nam utrzymanie oraz będzie sprawiał przyjemność. Może więc dobrym pomysłem będzie architektura na https://www.ssw-sopot.pl/architektura-krajobrazu/
kaćka1

Re: StUDIOWANIE

Post autor: kaćka1 »

Wszystko zależy od tego, jakie macie zainteresowania. Ostatnio trafiłam na stronę księgarni medycznej PZWL. Znajdziecie tam książki takie jak na przykład choroby wewnętrzne książka: https://pzwl.pl/Medycyna/Choroby-wewnet ... 895,k.html . Jeśli macie zainteresowania medyczne to przydadzą Wam się takie książki.
poliś913

Re: StUDIOWANIE

Post autor: poliś913 »

Co studiujecie?

___
https://powierzchnie-magazynowe.pl

Nazwa firmy: ATRIA Sp. z.o.o.
Ulica: Wilkowicka
Nr lokalu: 52
Kod pocztowy: 44-180
Miasto: Toszek
NIP: 6431720647
REGON: 240814314
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 501423707
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: StUDIOWANIE

Post autor: Ula »

Studia są oczywiście bardzo ważne, ale trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że to może nie wystarczyć. W dzisiejszych czasach równie istotna jest na przykład znajomość języków obcych, a szczególnie języka angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online możecie zapoznać się z ofertą Szkoły Językowej ProfiLingua, która, jak widać, organizuje takie kursy angielskiego on-line. Bez problemu uda więc się Wam połączyć tai kurs z nauką na studiach.
Aniołek

Re: StUDIOWANIE

Post autor: Aniołek »

Jeśli wiecie, po co poszliście na studia, to na pewno będziecie w stanie znacznie lepiej wykorzystać ten czas. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że jeśli chodzi o pisanie pracy dyplomowej, to przecież bardzo przydatna dla Was mogłaby być sprawna korekta tekstu. Dzięki temu Wy sami nie będziecie musieli się tym przejmować.
Mośka

Re: StUDIOWANIE

Post autor: Mośka »

Warto się uczyć i cały czas rozwijać. Wiedzy nam nikt nie zabierze. Ja widziałam fajna ofertę na https://coderslab.pl/pl/specjalista-seo moim zdaniem takie kursy są teraz na czasie bo każdy kto ma swój biznes chce się w sieci reklamować a to was nauczy właśnie pozycjonowania strona w Internecie.
ODPOWIEDZ