Organizowanie urodzin

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Ferb
Posty: 51
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:58

Organizowanie urodzin

Post autor: Ferb »

W jaki sposób organizowaliście urodziny dla swoich dzieci ? Co zazwyczaj wybieracie i gdzie organizujecie imprezkę? Wstępnie szukałam pomysłow na https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , bo wiem że uda mi się tam znaleźć kilka różnych propozycji, ale co według was jest najciekawsze?
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Ula »

Moim zdaniem koniecznie trzeba organizować okrągłe urodziny. Moja mama teraz będzie obchodziła 60 lat i pomagam jej w organizacji. Zamówiłam już w sieci bardzo fajne zaproszenia na 60 i lada chwila będę rozsyłała je do gości ;)
Cóż

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Cóż »

Ja mojej córce już szukam prezentu na urodziny i chyba kupię na stronie https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/mia ... ik-backman jedną z tych interpretacji biblii, na pewno ją to bardziej zainteresuje niż zwykła biblia tradycyjna.
adaśka45

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: adaśka45 »

Co powiesz na urodziny w Krakowie tutaj https://www.shootingcracow.com/oferta/urodziny/ ? Myślę, że atrakcja świetna i oryginalna. Zarówno solenizant jak i goście będą się bawić znakomicie.
ćmikers

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: ćmikers »

Heja. Akurat ostatnio robiłam córce urodziny i brałam animatorkę, która miała pełno energii http://urodzinydladzieci.zgora.pl/ dziewczyna bawiła się z dzieciakami przez 3h, a ja mogłam spokojnie posiedzieć ze znajomymi. Jedno dziecko przyszło tylko na chwilę do mamy, a tak to wszystkie wpatrzone w panią. Super sprawa.
ODPOWIEDZ