Organizowanie urodzin

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Ferb
Posty: 51
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:58

Organizowanie urodzin

Post autor: Ferb »

W jaki sposób organizowaliście urodziny dla swoich dzieci ? Co zazwyczaj wybieracie i gdzie organizujecie imprezkę? Wstępnie szukałam pomysłow na https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , bo wiem że uda mi się tam znaleźć kilka różnych propozycji, ale co według was jest najciekawsze?
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Ula »

Moim zdaniem koniecznie trzeba organizować okrągłe urodziny. Moja mama teraz będzie obchodziła 60 lat i pomagam jej w organizacji. Zamówiłam już w sieci bardzo fajne zaproszenia na 60 i lada chwila będę rozsyłała je do gości ;)
Cóż

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Cóż »

Ja mojej córce już szukam prezentu na urodziny i chyba kupię na stronie https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/mia ... ik-backman jedną z tych interpretacji biblii, na pewno ją to bardziej zainteresuje niż zwykła biblia tradycyjna.
adaśka45

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: adaśka45 »

Co powiesz na urodziny w Krakowie tutaj https://www.shootingcracow.com/oferta/urodziny/ ? Myślę, że atrakcja świetna i oryginalna. Zarówno solenizant jak i goście będą się bawić znakomicie.

kupuj i sprzedawaj ubrania
ćmikers

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: ćmikers »

Heja. Akurat ostatnio robiłam córce urodziny i brałam animatorkę, która miała pełno energii http://urodzinydladzieci.zgora.pl/ dziewczyna bawiła się z dzieciakami przez 3h, a ja mogłam spokojnie posiedzieć ze znajomymi. Jedno dziecko przyszło tylko na chwilę do mamy, a tak to wszystkie wpatrzone w panią. Super sprawa.
guy

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: guy »

Myślę, że świetną opcją na urodzinową rozrywkę jest park trampolin Płock - https://airjump.pl/park-trampolin-plock/ . Wyprawienie tam urodzin to świetna okazja na wspaniałą zabawę nie tylko dla najmłodszych. Jeśli szukacie ciekawej firmy na zorganizowanie urodzin waszym pociechom, to moim zdaniem warto przejrzeć ofertę tej firmy.
ODPOWIEDZ