Ochrona środowiska

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
maksi9020
Posty: 87
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:15

Ochrona środowiska

Post autor: maksi9020 »

Uważam, że ważne są też szkolenia z ochrony środowiska dla firm, które poruszają najważniejsze tematy. Powinno się z takich szkoleń jak najbardziej skorzystać, jeśli oczywiście jeszcze z nich nie korzystacie. Na stronie https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ znajdziecie sobie wiele takich szkoleń, które mogą być dla Was przydatne.
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:56

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Katarzyna »

Gdyby jeszcze w naszym narodzie powszechna była praktyka sprzątania po imprezach.
Awatar użytkownika
Bold
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2020, 7:06

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Bold »

Dobrze, że w społeczeństwie rośnie świadomość konieczności ochrony środowiska.
Ma to o tyle duże znaczenie, że ziemia ma ograniczone zasoby, posiada ograniczoną różnorodność, a my jesteśmy tutaj jednym z wielu gatunków.
Dobrze, że idzie to w kierunku zwiększenia recyklingu, odzyskiwania tych wszystkich pierwiastków, metali kolorowych. Dobrze, że idzie to w tym kierunku.
Dobrze, że te wszystkie imprezy masowe, ich organizatorzy mają obowiązek pozostawienia po sobie, niemal idealnej czystości.
A dostępność usług takich jak https://clipper.pl/sprzatanie/ jest stosunkowo duża.
Awatar użytkownika
gangas
Posty: 78
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:21

Re: Ochrona środowiska

Post autor: gangas »

Bardzo żałuję, że tak mało osób myśli o ochronie środowiska, które przecież cierpi każdego dnia w wyniku tego, jak bardzo jest eksploatowane. Na szczęście są firmy takie jak https://medienpartner.pl/ , które zajmują się recyklingiem i chwała im za to. Nie wyobrażam sobie, żeby zaśmiecać moją planetę. Sama chętnie dbam o naszą Ziemię i nie tylko o nią.
Tuż

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Tuż »

Ostatnimi czasy, poszukiwałem jakościowej firmy, która zajmuje się ekologią, ponieważ potrzebowałem szkoleń firmowych z zakresu ekologii. Znajoma poleciła mi firmę pod tym linkiem: https://www.ekomeritum.pl i przyznam szczerze, że mam zamiar skorzystać z ich szerokiego repertuaru ofertowego. Polecam i wam :).
ODPOWIEDZ