Jaki ortopeda

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
adaśkiem

Jaki ortopeda

Post autor: adaśkiem »

Witam wszystkich! Poszukuję dobrego ortopedy, ponieważ mam problemy związane ze złamaniem. Znacie jakiegoś dobrego lekarza z Warszawy? Jeśli ktoś z was mógłby mi kogoś polecić to byłoby mi bardzo miło. Z góry dziękuję za odpowiedzi i wszelakie polecenia. Pozdrawiam.
wątły

Re: Jaki ortopeda

Post autor: wątły »

Jeśli nadal poszukujesz dobrego ortopedy, to polecam ci sprawdzenie Centrum Medycznego Gamma gdzie znajdziesz klinikę ortopedyczną, która zajmuje się leczeniem operacyjnym powikłań związanych z ortopedią. Mają profesjonalny zespół lekarzy, a w swojej placówce posiadają szpital. Moim zdaniem warto tam zajrzeć.
Jorguś33

Re: Jaki ortopeda

Post autor: Jorguś33 »

Jak jesteś z stolicy to poradę jak i badania z tego zakresu dostaniesz od ręki tutaj https://www.gabinetusg.com.pl/ Ich sprzęt jak i lekarze to najlepsze co możesz dostać. Dzięki ich fachowemu podejściu szybko uzyskasz diagnozę i wskazówki co do dalszego leczenia. Nie licz na państwową służbę bo się nie doczekasz w obecnej sytuacji.
RanataĆ

Re: Jaki ortopeda

Post autor: RanataĆ »

Ze swojej strony mogę polecić https://mediccentre.pl/specjalisci/ortopeda . Wiadomo, że w takich przypadkach liczy się szybka interwencja lekarska. Tu dobry specjalista jest na wagę złota. Myślę, że warto zawsze stawać na świetnych specjalistów, którzy mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie, bo to jest niezwykle ważne.

red alert on android
ODPOWIEDZ