Czy lubicie podróżować

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 24
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:56

Czy lubicie podróżować

Post autor: Katarzyna »

Czy raczej jesteście typem domownika który lubi zostawać w domu?

Jakie ciekawe miejsca w Polsce byście polecili?
Awatar użytkownika
Notli
Posty: 26
Rejestracja: 30 wrz 2019, 7:55

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: Notli »

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca na ziemi, ostatnio co prawda byłam na weekend nad morzem, wynajęliśmy pensjonat z basenem, było super, szkoda tylko że tak krótko. Na szczęście mamy już zaplanowany wypad do Szklarskiej Poręby na cały tydzień.

Czego chciałabym natomiast spróbować? Skoków ze spadochronem:
http://sochaczewianin.pl/2019/09/30/sko ... uj-tandem/

Nie wiem czy uda mi się skoczyć jeszcze w tym roku ale chciałabym spróbować skoków w przyszłym roku :)
Awatar użytkownika
Ewelina1456
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2019, 23:31

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: Ewelina1456 »

Ja uwielbiam podróże. Bardzo chętnie jeżdżę kamperem po Polsce. Kampery Kraków to miejsce gdzie wypożyczam maszyny bo mają dobre ceny!
Awatar użytkownika
KamilTurysta
Posty: 187
Rejestracja: 19 lip 2019, 10:16

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: KamilTurysta »

Zdecydowanie kocham podróże. Zarówno te dalekie, jak i całkiem bliskie. Każdą wolną chwilę poświęcam na poznawanie świata. Mam wiele marzeń, które staram się powoli realizować. Ale tak jak już pisałem nawet te bliskie podróże cieszą i pozwalają wypocząć. Bardzo lubię nasze morze i często je odwiedzam. W Gdańsku mam nawet swój ulubiony Pensjonat http://www.starakarczma.com.pl/ , gdzie na gości zawsze czeka miła obsługa i ciepła, domowa atmosfera.
Awatar użytkownika
wlosomaniaczka
Posty: 26
Rejestracja: 14 lut 2020, 11:23

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: wlosomaniaczka »

Lubię podróżować, ale obecnie jest to bardzo trudne. Udało mi się przed pandemią odwiedzić nawet Afrykę. Niestety konflikt tutsi i hutu nie pozwolił mi w pełni poznać Rwandę.
BalbinnaŻ

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: BalbinnaŻ »

My bardzo lubimy podróżować, głównie robimy to z dziećmi bo zależy nam na tym, żeby i one zwiedziły coś i też bawiły się dobrze. W tym roku planujemy wybrać się tutaj - https://westerncamp.pl/jurajskie-dolinki-pod-krakowem/ . Dzieciaki od dawna marzyły o odwiedzeniu tego miasteczka :)
pollyl

Re: Czy lubicie podróżować

Post autor: pollyl »

Tak! Uwielbiam, ale od kiedy mamy dziecko, to nie wyjeżdżamy już tak daleko i tak intensywnie. Teraz wolimy pojechać na tydzień do spa, do ośrodka, gdzie każdy będzie miał co robić. Wybieramy Zalesie Mazury Active Spa, bo tam oferta dla dzieci jest bardzo szeroka, a do tego mają basen i strefę zabiegową dla nas. Dzieci bawią się tam pod opieką animatorów w salach i na placach zabaw, W Bajkolandii, czy Baby Clubie. Mają mini zoo, no naprawdę wiele różnych aparycji, których jest jeszcze więcej, jeżeli pojedziecie tam w ramach któregoś z ich pakietów. My byliśmy w wakacje na takim pakiecie wakacyjnym, a teraz pojedziemy ferie zimowe :).
ODPOWIEDZ