Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Gdzie najlepiej wypoczywać w naszym kraju? Dokąd jechać na wczasy? Gdzie spędzić ferie lub urlop?
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Marko33 »

Co myślicie o tym, by posłać dziecko do anglojęzycznej szkoły? Wiem, że taka możliwość istnieje chociażby w https://szkolaeuropejska.pl/ Na podstawie informacji które mam, dochodzę do wniosku, że to bardzo ciekawa opcja. A co Wy sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: mczay »

Dla mnie najważniejsze, poza dobrym poziomem nauczania w szkole jest to, aby uczyli w niej dobrzy nauczyciele, którzy mają podejście do dzieci i nie wywoływały u nich strachu i zbyt dużej presji. Bardzo ważne też jest dla mnie wyposażenie sklepiku szkolnego. Zależy mi, aby była w nim sama zdrowa żywność. Na stronie: https://ebakalland.pl/edukacja.html są produkty, które są odpowiednie dla dzieci i byłabym zadowolona, gdyby takich było jak najwięcej do wyboru w szkole mojego dziecka. To bardzo ważne, aby dzieci odżywiały się zdrowo.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: rajskiptak5 »

Niezależnie od języka, w każdej szkole, nauka to podstawa. Warto jednak sprawić, aby była ona przyjemna i wysoce rozwojowa dla dziecka. Dlatego też dobrze jest wybrać dla siebie https://sklep.nowaera.pl/ czyli sklep w którym znajdziesz wiele ciekawych pomocy rozwojowych. :)
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Ula »

A czy wysyłacie Wasze dzieciaki na jakieś dodatkowe kursy angielskiego? Ja widziałam ostatnio ofertę takich kursów na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci. Ogólnie to Szkoła Językowa ProfiLingua działa już od wielu lat na rynku, więc doświadczenia jej nie brakuje. Może więc warto z tego skorzystać?
Awatar użytkownika
werka00211
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:07

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: werka00211 »

Nasze dziecko teraz do szkoły podstawowej. Mieszkamy na Ochocie, więc ze wszystkich najbliższych szkół wybrałam dla dziecka Te Vizję, z tego względu, że posiadają ofertę edukacyjną oraz program nauczania, który wyróżnia się na tle innych szkół. Ponadto prowadzą szkołę dwujęzyczną, co pozwoli na naukę języka angielskiego.
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 92
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Fran »

Jeśli będziecie mieli problem z zakupem książek to poelcam strone https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html
Śnieżka

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Śnieżka »

mczay pisze: ↑18 sty 2020, 20:48 Dla mnie najważniejsze, poza dobrym poziomem nauczania w szkole jest to, aby uczyli w niej dobrzy nauczyciele, którzy mają podejście do dzieci i nie wywoływały u nich strachu i zbyt dużej presji. Bardzo ważne też jest dla mnie wyposażenie sklepiku szkolnego. Zależy mi, aby była w nim sama zdrowa żywność. Na stronie: https://ebakalland.pl/edukacja.html są produkty, które są odpowiednie dla dzieci i byłabym zadowolona, gdyby takich było jak najwięcej do wyboru w szkole mojego dziecka. To bardzo ważne, aby dzieci odżywiały się zdrowo.
I tu się zgadzam. Nie ma znaczenia czy szkoła jest publiczna czy prywatna. Nie liczy się też jej wielkość. Najważniejsze jest podejście nauczycieli. A w małych miejscowościach realizowane są projekty z fundacji https://efc.edu.pl/programy/edukacja-inspiracja w ramach
autorskich projektów edukacyjnych w szkołach podstawowych. Uczestnicy programu wzmacniają swoje kompetencje zawodowe, odkrywają potencjał w uczniach, rozwijają ich zainteresowania. Razem z młodzieżą budują relacje w szkole oparte na partnerstwie i zaufaniu.
RanataĆ

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: RanataĆ »

Wszyscy mamy świadomość, jak bardzo niedoinwestowane są obecnie szkoły publiczne. Jednak każda z nich może się starać o rozmaite formy dofinansowania w postaci grantów. Takie propozycje ma fundacja http://efc.edu.pl/programy/edukacja-ins ... je-uzyskac .
andżela1

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: andżela1 »

Ja nadal uważam, że nauka języków obcych jest bardzo ważna. Angielski to zdecydowanie podstawa. Najróżniejsze podręcznikido szkoły zamówicie na stronie księgarni PWN. Są to między innymi podręczniki klasa 7 https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 346,k.html . Polecam zapoznać się z ich ofertą.
O. Krókowska

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: O. Krókowska »

Oto kilka skutecznych sposobów https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieci, jak zmotywować nasze pociechy ze spokojem, bez wywierania niepotrzebnej presji i przede wszystkim tak, by nauka przynosiła obopólną satysfakcję i pożądane efekty.
ewix

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: ewix »

Taka szkoła anglojęzyczna dla dziecka jest na pewno droga. Nie każdy może sobie pozwolić na takie dodatkowe koszty życia. Ale uratować się można kupując tanie podręczniki w księgarni internetowej!
ODPOWIEDZ