Ubezpieczenie

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
Awatar użytkownika
desmond
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:40

Ubezpieczenie

Post autor: desmond »

Czy polisa na życie jest potrzebna?
Awatar użytkownika
brakus.frederick
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:04
Lokalizacja: Lublin

Re: Ubezpieczenie

Post autor: brakus.frederick »

Decyzja wyboru polisy ubezpieczeniowej jest bardzo ważna, trzeba wybrać towarzystwo, które stawia klienta w centrum https://www.forbes.pl/przywodztwo/klien ... um/yhg4kc9, taka filozofia działania oparta jest na uważnym słuchaniu opinii konsumentów. Oferta powinna być jak najbardziej przyjazna, sama firma również.
Awatar użytkownika
noe88
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2020, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie

Post autor: noe88 »

W ofercie MetLife znajdziemy dwie propozycje ubezpieczeń: ubezpieczenie na życie - MetLife na Życie oraz ubezpieczenie na życie i dożycie z ochroną na wypadek całkowitego i trwałego inwalidztwa - MetLife Gwarantowana Ochrona. Warto o tym przeczytać więcej na https://www.mfind.pl/akademia/ciekawost ... e-metlife/. Ubezpieczenie na życie to rodzaj polisy, w której przedmiotem ubezpieczenia jest życie osoby ubezpieczonej.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 128
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kozi44 »

Z tego co wiem, wielu osobom trudność sprawia wybór odpowiedniego ubezpieczenia swojego mieszkania. Jeśli i wy do nich należycie, polecam wam zajrzeć na tę stronę http://agatoczyta.pl/ . Znajdziecie tutaj fachową pomoc w procesie ubezpieczania mieszkania. Na pewno warto jest tutaj zajrzeć i polecam wam to zrobić
Awatar użytkownika
reyna83
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, 8:29
Lokalizacja: Katowice

Re: Ubezpieczenie

Post autor: reyna83 »

Polisa na życia jest zabezpieczeniem w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku.
Awatar użytkownika
dickens.michel
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2020, 13:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ubezpieczenie

Post autor: dickens.michel »

Warto zastanowić się nad wykupieniem polisy, aby zapewnić sobie i swoim bliskim zabezpieczenie.
Awatar użytkownika
julia
Posty: 86
Rejestracja: 28 sty 2020, 15:11

Re: Ubezpieczenie

Post autor: julia »

To może pomyśli o czymś takim jak indywidualne ubezpieczenie na życie. Takie ubezpieczenie jest dostępne już od 40 zł miesięcznie, czyli w sumie za niewielką kwotę możesz zapewnić sobie i swoim bliskim zabezpieczenie finansowe w razie niespodziewanych zdarzeń a poziom ochrony możesz dopasować do swoich możliwości i potrzeb nawet w trakcie trwania umowy.
Awatar użytkownika
keprizoh
Posty: 52
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:31

Re: Ubezpieczenie

Post autor: keprizoh »

Dużo osób kupuje ubezpieczenia od znanych firm np. moja żona ostatnio znalazła LINK4 Mama - tutaj na ich stronie https://bit.ly/2XhJakL jest więcej informacji na temat tego ubezpieczenia. Moim zdaniem całkiem fajnie to wygląda, a dodatkowo otrzymujecie dostęp do porządnego programu dietetycznego.
Awatar użytkownika
werka00211
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:07

Re: Ubezpieczenie

Post autor: werka00211 »

Polecam nauczyć się bezpiecznej jazdy ale także zakupić ubezpieczenie AC ponieważ zawsze może się nam coś na drodze przydarzyć. Zachęcam także do przeczytania artykułu na stronie https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac z którego dowiecie się jak działa AC w praktyce.
Awatar użytkownika
mark87
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 12:30

Re: Ubezpieczenie

Post autor: mark87 »

Ubezpieczenie na życie jest bardzo ważne. Niedawno urodziło nam się dziecko i otrzymaliśmy spory zastrzyk gotówki :)
Ubezpieczenie zawierałem przez stronę https://cupomat.pl
Awatar użytkownika
maksi9020
Posty: 87
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:15

Re: Ubezpieczenie

Post autor: maksi9020 »

Ja właśnie ostatnio musiałem wybrać odpowiednie ubezpieczenie i skorzystałem ze strony http://swiatubezpieczen.net.pl/ na co zwrócić uwagę. Jestem z tego bardzo zadowolony a dodatkowo na stronie znalazłem wiele innych cennych informacji. Polecam!
Awatar użytkownika
werka00211
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:07

Re: Ubezpieczenie

Post autor: werka00211 »

Ja mogę polecić tę porównywarkę ubezpieczeń - https://cuk.pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie ponieważ dostępne są przeróżne ubezpieczenia. Oczywiście obsługa jest bardzo szybka, łatwa i przyjemna, więc każdy jak najbardziej z takiego ubezpieczenia będzie mógł sobie skorzystać.
Awatar użytkownika
janek
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2020, 9:19
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie

Post autor: janek »

a macie jakieś informacje jak wyglądają ubezpieczenia w Niemczech? W sensie wiem, że zdrowotne jest obowiązkowe ale po jakim czasie przebywania musze je wykupić plus co z samochodem z numerami rejestracyjnymi polskimi?
Awatar użytkownika
vskiles
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 9:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Ubezpieczenie

Post autor: vskiles »

Warto dobrze zapoznać się z plusami i minusami posiadania polisy na życie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Ubezpieczenie

Post autor: mczay »

W Polsce obowiązkowym ubezpieczeniem jest ubezpieczenie OC, ale warto poza tym obowiązkowym mieć wykupione inne. AC, ubezpieczenie na życie czy ubezpieczenie mieszkania też może nam się przydać. Warto więc je mieć. Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo jest znaleźć je w rozsądnych cenach, dlatego jeśli następnym razem będziesz szukać korzystnych ofert, zachęcam do skorzystania z porównywarki, którą można znaleźć na stronie: https://rankomat.pl . Dzięki niej w krótkim czasie znajdziesz najlepsze oferty, więc naprawdę warto.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 179
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Ubezpieczenie

Post autor: monczika »

Polecacie jakieś strony z artykułami na temat ubezpieczeń? Nie wiem czym powinnam się sugerować przy wyborze ubezpieczenia dla siebie, dlatego zależy mi na tym aby zorientować się w tym temacie. Póki co, udało mi się znaleźć taką stronę: https://cuk.pl/porady i na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że można znaleźć tutaj sporo merytorycznej wiedzy
Awatar użytkownika
Marko33
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:05

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Marko33 »

Najważniejsze to być świadomym tego, czego konkretnie potrzebujecie. Wiadomo, że jeśli w grę wchodzą ubezpieczenia życiowe bez karencji, to powinniście posłużyć się tutaj odpowiednim doborem polisy dla siebie. Myślę, że bardzo pomocne mogą się dla Was okazać takie ubezpieczenia życiowe bez karencji, o których przeczytacie w https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ji/33.html Jesli zależy Wam na rozsądnym wyborze polisy, to koniecznie powinniście tam zajrzeć już teraz.
Zdziś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Zdziś »

Sam fakt posiadania ubezpieczenia jest niezwykle istotny i ja jestem zdania, że jak najbardziej ten moment na pewno warto jest je mieć w różnych dziedzinach. Podoba mi się to co przeczytałem na stronie https://kioskpolis.pl/doubezpieczenie/ i faktycznie sama wiedza o doubezpieczeniu na pewno się przyda.
RanataĆ

Re: Ubezpieczenie

Post autor: RanataĆ »

Dzięki odpowiednio dobranej polisie, przedsiębiorca może znacznie obniżyć ryzyko związane z prowadzeniem biznesu. Ciekawą ofertę ubezpieczenia firmy znajdziesz w https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... firmy,9,pl . Dlatego warto o niej pomyśleć, bez względu czy dopiero startujesz z działalnością, czy prowadzisz ją z powodzeniem przez długie lata.
Miruś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Miruś »

Moim zdaniem samo już posiadanie dobrego ubezpieczenia na samochód jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że jak najbardziej warto również jest wiedzieć jakie ubezpieczenie wybrać dla klasyka. Doskonale tą kwestię opisano w https://garbus.pl/pl/n/12 i jestem zdania, że warto to wiedzieć.
Jędruś11

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Jędruś11 »

Jeśli chodzi o ubezpieczenia aut to zamiast chodzić od jednej firmy do drugiej i tracić czas lepiej zrobić to online. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę i złożyć zapytanie podając kilka danych a zwrotnie dostaniemy oferty w porównywarce która pomoże nam wybrać. Najlepiej przeczytać ten artykuł https://superpolisa.pl/tag/ubezpieczeni ... du-online/ i wszystko będzie jasne.
Awatar użytkownika
teri
Posty: 176
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:54
Kontakt:

Re: Ubezpieczenie

Post autor: teri »

Jeśli chcecie dowiedzieć się co obejmuje ubezpieczenie na życie, to na pewno na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/co-ob ... cie,111,pl . Jest tam bowiem wiele cennych informacji i wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji. Warto zawsze wszystko sobie przekalkulować.
paweł85

Re: Ubezpieczenie

Post autor: paweł85 »

Ubezpieczenie dla auta to ważna sprawa, tutaj https://beesafe.pl/ macie to które ja wybrałem i z którego jestem zadowolony. Mają dodatkowe usługi też w ofercie takie jak odbiór auta po awarii i załatwienie serwisu w ramach ubezpieczenia. Nie musicie wtedy nic robić.
Pyśka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Pyśka »

Ubezpieczenie nieruchomości chroni Twój dom lub mieszkanie, majątek oraz sytuacje związane z życiem prywatnym. Warto pamiętać, że dom to nie tylko mury, ale także całe jego wyposażenie. Polisa ubezpieczenia mieszkania to gwarancja świadczeń w wyniku pożaru, włamania, awarii, zalania oraz innych zdarzeń losowych, które mogą wydarzyć się w mieszkaniu. Ubezpieczenia znajdują się w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Między innymi w https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... domu,10,pl . Dostępne są również rozszerzone pakiety ochrony.
MariuszB

Re: Ubezpieczenie

Post autor: MariuszB »

Trudno nie zgodzić się z jednym, zakup samochodu to zawsze bardzo trudna decyzja. Często staramy się szukać oszczędności jednak lepiej będzie jak zdamy sobie sprawę z tego, że nie ma to większego sensu. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo. Samochód z rynku wtórnego nigdy nie będzie pewny ponieważ nie poznamy jego historii. Bardzo łatwo jest trafić na jakiś powypadkowy i mieć potencjalnie spory problem. Stąd też bardziej przyszłościowym wyborem będzie samochód nowy. Jeżeli chodzi o sprawdzone od lat marki to Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/prakty ... ga-kredytu zyskuje bardzo pozytywne recenzje. Do tego możemy skorzystać z finansowania zakupu plus pełnego pakietu ubezpieczenia.
amaraska

Re: Ubezpieczenie

Post autor: amaraska »

Jeśli szukasz polisy, najbardziej ekonomiczny wybór można określić, korzystając z porównywarki online na stronie internetowej https://inszury.pl/ Dzięki takiemu podejściu możesz porównać różne opcje, aby znaleźć tę, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu.
angie93023

Re: Ubezpieczenie

Post autor: angie93023 »

Ciężko tutaj określić, czy jest potrzebne, ale z pewnością bardzo pomocne i warto w takie ubezpieczenia zainwestować, szczególnie, że macie dużo rozwiązań do wyboru. Najpierw posprawdzajcie oferty, a potem zdecydujcie, co jest dla Was najlepsze. Jedną ze stron, którą warto sprawdzić jest https://dfs24.pl/ .
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Ubezpieczenie

Post autor: rajskiptak5 »

Czy ktoś z Was zastanawia się nad ubezpieczeniem szkolnym ? Jest to bardzo ważna kwestia. Ubezpieczenie szkolne dziecka jest zabezpieczeniem dla dziecka w sytuacji nieszczęśliwego wypadku. Świadczenie tego typu zapewnia wsparcie finansowe w razie utraty zdrowia lub życia. Tutaj ubezpieczenie szkolne możecie przeczytać na ten temat i dowiedzieć się jak to wygląda.
Awatar użytkownika
rafa
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2020, 13:44

Re: Ubezpieczenie

Post autor: rafa »

Interesuje mnie ubezpieczenie na samochód a konkretnie możliwość skorzystania z samochodu zastępczego z oc sprawcy. Czytałam na tej stronie https://zastepczy.org/tu/uniqa-samochod-zastepczy-z-oc/ że jest to możliwe i nie jest trudne do załatwienia. Wystarczy wypełnić wniosek a cała procedura odbywa się bezgotówkowo. Korzystaliście już z takiego samochodu?
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 55
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Milana »

Jak ktoś jest posiadaczem samochodu to musi myśleć o dobrej polisie ubezpieczeniowej, podobnie jak musi dbać o to aby autko było sprawne i zadbane. Zarówno kwestie mechaniczne sa bardzo wazne, jak i generalne mycie samochodu dobrymi, sprawdzonymi środkami.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 472
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Ubezpieczenie

Post autor: anguy »

Ubezpieczenie OC biura rachunkowego to kluczowy element ochrony przed ewentualnymi roszczeniami klientów. W artykule https://otticozamosc.pl/dlaczego-warto- ... hunkowego/ znajdziesz omówienie najważniejszych powodów, dla których warto zainwestować w to ubezpieczenie. Bezpieczeństwo Twojego biznesu to fundament dla spokoju i zaufania klientów.
fafi

Re: Ubezpieczenie

Post autor: fafi »

Muszę przyznać, że jeżeli chodzi o ubezpieczenia to sporo ciekawych treści udało mi się znaleźć na tej stronie internetowej https://unico-panele.pl/pod-lupa-ubezpi ... o-polisie/ . Moim zdaniem warto sięgnąć do ich oferty, a na pewno znajdziecie tam sporo ciekawych wpisów.

logika talmudu
ODPOWIEDZ