Strona internetowa - ekstra

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
Edzio441ą

Strona internetowa - ekstra

Post autor: Edzio441ą »

Jeśli ktoś szuka fajną stronę internetową, to znalazłem takiego bloga: https://poliglina.pl/zainteresuj-skup-m ... chomoscia/ Jeżeli ktoś jest w stanie podesłać mi artykuły o podobnej tematyce to będę wdzięczny! I blogi też! Pozdrawiam, Edzio! :D
Zytać

Re: Strona internetowa - ekstra

Post autor: Zytać »

Ostatnio zaczęłam prowadzić blogi firmowe i właśnie pisałam o piżamach wiskozowych ze sklepu internetowego Pradlo.pl Biłgoraju. Maja ładne piżamki wiskozowe nawet Plus size więc warto tam zajrzeć
https://poliglina.pl/zainteresuj-skup-m ... chomoscia/
Dobra jakość w przystępnych cenach
Żaklin

Re: Strona internetowa - ekstra

Post autor: Żaklin »

Każdy kto chce założyć sklep internetowy, polecam zrobić to na platformie IAI. Posiadają możliwość wprowadzenia płatności w ratach oraz leasingu dla Twoich klientów. Pod tym adresem - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036, jest artykuł jak to działa.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Strona internetowa - ekstra

Post autor: mczay »

Jak już macie stronę www na swój sklep internetowy założoną to ja polecam tutaj https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online wykupić obsługę płatności internetowych. Ta firma ma dobre stawki na to i też ich płatności co ważne są szybkie i bezpieczne. Zobaczcie sami co wam zaoferują.
Włodek

Re: Strona internetowa - ekstra

Post autor: Włodek »

Na pewno same płatności internetowe są czymś niezwykle ważnym w sklepach internetowych i ja jestem zdania, że na pewno warto jest się na nich skupić. Ja także całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://www.polskibiznes.info/platnosci ... zwiazania/ jakie korzyści wynikają z płatności mobilnych.
facio

Re: Strona internetowa - ekstra

Post autor: facio »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że korzystając z płatności online, klienci mogą wybierać spośród różnych metod. Oczywiście mówię o czymś takim jak karty płatnicze, portfele elektroniczne czy przelewy bankowe - co zwiększa elastyczność w dokonywaniu transakcji. Przeczytaj więcej na temat dostępnych opcji na stronie: https://mybank.pl/news/34472-platnosci- ... wosci.html. Myślę, że warto to rozważyć.
ODPOWIEDZ