Sklep z płytkami

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
Haniś

Sklep z płytkami

Post autor: Haniś »

To i ja chętnie polecę wam jedną stronę. Na pewno będą nią zainteresowane osoby, które planują w bliższym lub dalszym czasie zrobić remont kuchni czy łazienki. Chodzi o salon wyposażenia łazienek, ale też salon z płytkami ceramicznymi https://cerdesign.pl jeśli jeszcze ich nie znacie, to na pewno warto zajrzeć. Mają dział outlet, płytki nawet pięćdziesiąt procent taniej.
taśtaś

Re: Sklep z płytkami

Post autor: taśtaś »

Haniś pisze: ↑08 lut 2021, 22:19 To i ja chętnie polecę wam jedną stronę. Na pewno będą nią zainteresowane osoby, które planują w bliższym lub dalszym czasie zrobić remont kuchni czy łazienki.
No fajnie, chociaż ja już dawno mam wybrane i zakupione płytki i mozaikę ze sklepu https://szklanemozaiki.pl/ :D Ogólnie ceny też mają super, a szczególnie te kolory! Uwielbiam!
Michaś

Re: Sklep z płytkami

Post autor: Michaś »

A korzystał ktoś z Was może kiedyś ze sklepu https://www.tiles.com.pl/? Szukam właśnie płytek do swojego nowego mieszkania i jestem ciekaw czy mieliście z nimi styczność, żeby poznać opinie o samym sklepie, ale też i o tych płytkach. Opinie czytałem w internecie, to mają praktycznie same dobre.
wąska

Re: Sklep z płytkami

Post autor: wąska »

Zostawiam wam namiar na sklep https://plytki24.pl/tubadzin w którym sama kupowałam płytki. Ja akurat postawiłam na markę Tubądzin, bo jestem pewna co do ich jakości. Może akurat i wam coś wpadnie w oko? Jak już zrobicie remont łazienki, to pochwalcie się efektami - jestem bardzo ciekawa :)
darkoś

Re: Sklep z płytkami

Post autor: darkoś »

Wszystko zależy od tego, czego szukacie tak naprawdę. Moim zdaniem warto poszukać czegoś niemożliwego, co będzie ogólnie dla nas świetne. Przykładem według mnie mogą być płytki z cegły. Oczywiście nie mówię, że nie macie racji np.: się po to nie kierując, ale to mi się osobiście bardzo, ale to bardzo podoba.
ODPOWIEDZ