Sklep z akcesoriami groomerskimi online

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
żapkałapka123

Sklep z akcesoriami groomerskimi online

Post autor: żapkałapka123 »

Mogę polecić sklep internetowy z akcesoriami i narzędziami groomerskimi do pielęgnacji zwierząt Groomer.com.pl. Można tam zamówić akcesoria dla psa i kota. Bardzo dużo markowych produktów dedykowanych dla zwierząt w niskich cenach. Warto robić tam zakupy :)
maćka

Re: Sklep z akcesoriami groomerskimi online

Post autor: maćka »

Czasami przyjdzie wam czas, co chcecie kupić coś przez Internet ale na przykład zastanawiacie się nad tym czy aliexpress zakupy nabija dodatkowych podatków. Trzeba poczytać jak teraz Unia Europejska traktuje taki zakup, jak ona uważa że trzeba się z tego rozliczyć :)
Tymon32

Re: Sklep z akcesoriami groomerskimi online

Post autor: Tymon32 »

Mając kota rasy maine coon i dwa psy z długą sierścią posiadanie niezbędnych akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji futerek stało się dla mnie koniecznością. Zarówno furminator jak i różne szczotki, nożyczki do przycinania pazurów a także szampony, odżywki oraz preparaty na pchły i kleszcze znalazłem w ofercie https://johndog.pl/ . Asortyment jest znakomitej jakości, także z chęcią będę tu nadal robił zakupy. W kolejnej paczce na pewno znajdą się również karmy, gdyż zorientowałem się już że wszystkie od JohnDog mają świetnie zbilansowany skład.
Ćwieku

Re: Sklep z akcesoriami groomerskimi online

Post autor: Ćwieku »

To prawda często takie artykuły mogą być nam potrzebne i to nawet w sytuacji kiedy my sami chcemy odrobinę zadbać o wygląd naszego psiaka. Ja jestem zdania, że mimo wszystko kiedy chcemy aby był on pielęgnowany w sposób profesjonalny to w salonie groomerskim powinni go doprowadzić do właściwego stanu. Ja z moim psem chodzę od pewnego czasu w Warszawie do psiego fryzjera https://kudlatypies.pl/ i myślę, że ten wybór jest jak najbardziej właściwy i jemu to się ewidentnie podoba.
ODPOWIEDZ