Prezenty dla pracowników

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
hubiru

Prezenty dla pracowników

Post autor: hubiru »

Hej, szukając idealnego prezentu dla mojej mamy z okazji jej urodzin natknąłem się na bardzo fajną firmę w internecie - Napu. Robią świetnie prezentujące się kosze prezentowe z alkoholem i nie tylko. Zamówienie doszło szybko i wyglądało bardzo elegancko, a mama była zachwycona formą zapakowania upominku. Chyba kolejnym razem paczki świąteczne dla moich pracowników w firmie zamówię właśnie od nich. Obsługa bardzo miła i solidne wykonanie. Polecam serdecznie.
JanNowak1

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: JanNowak1 »

kredyt na mieszkanie w Warszawie
W Amtrust Group pomagamy w uzyskaniu kredytu na mieszkanie w Warszawie. Nasi doradcy to cenieni na rynku profesjonaliści, którzy oferują swoje wsparcie i pomoc w zakresie m.in kompletowania i składania wniosków oraz wyliczenia zdolności kredytowej. Nasze usługi są bezpłatne więc jeśli jesteś zainteresowany kredytem na mieszkanie w Warszawie - skontaktuj się z nami już dziś. Nasi doradcy kredytowi to cenieni na rynku profesjonaliści, którzy mają ponad 20 letnie doświadczenie i zdobyli już nie jeden kredyt na mieszkanie!
https://www.amtrust-group.com/
Paulina

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: Paulina »

Myślę, że super prezentem dla pracowników jest coś, co może też zbudować lepsze relacje w zespole. Wykupienie zabiegów, voucherów - na pewno podniesie morale w zespole. Widziałam takie vouchery w Hamak Spa - https://hamakspa.pl/product-category/vouchery/
Narrator

Re: Prezenty dla pracowników

Post autor: Narrator »

Dzięki grywalizacji oferowanej przez platformę https://gamfi.com/pl/ firmy mogą przekształcić proces wdrożenia nowych pracowników w ekscytującą przygodę. To podejście nie tylko zwiększa efektywność szkoleń, ale również inspiruje nowych pracowników do bycia kreatywnymi i zaangażowanymi od pierwszego dnia.
ODPOWIEDZ