Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat plastyki nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
maźonna88

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: maźonna88 »

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniej specjalistki do operacji piersi. W końcu mój wybór padł na dr Żukowską, która świadczy swoje usługi w Łodzi. Polecam - jechałam tutaj ponad 100km, ale nie żałuję - operacja została wykonana naprawdę dobrze i biust wygląda pięknie i naturalnie
atana

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: atana »

Wiele kobiet się decyduje i sobie chwali. Jeśli chodzi na przykład o podnoszenie biustu to najlepiej robić u dr Żukowskiej z Łodzi bo wtedy ma się pewność, że operacja się uda i efekt będzie taki jaki oczekiwałyśmy

narożnik oskar
densy

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: densy »

Chyba ciężko odpowiedzieć czy warto. Bo to wszystko zależy, ale na pewno warto się otworzyć na nowoczesne sposoby i możliwości dbania o wygląd. Tutaj ciekawie opisują możliwości np. https://obcasy.pl/powiekszanie-piersi-i ... lad-piersi
ODPOWIEDZ