Maszyny CNC

Polecamy najlepsze strony i blogi o wypoczynku.
Awatar użytkownika
clementin
Posty: 12
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:07

Maszyny CNC

Post autor: clementin »

Gdzie dostać części wymienne?
Awatar użytkownika
zion.barton
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2020, 15:26
Lokalizacja: Racibórz

Re: Maszyny CNC

Post autor: zion.barton »

Dystrybucję takich części prowadzą firmy zapewniające klientom firmowym i indywidualnym elementy przeniesienia napędu, dostarczane według dokumentacji technicznych.

_______________________________________
koła łańcuchowe
zielińska

Re: Maszyny CNC

Post autor: zielińska »

Możecie sprawdzić ofertę https://kamarch.com/. Szukając sprzętu rolniczego lub takiego, który wspomoże przemysł ciężki, polecam odwiedzić ten sklep. Znajdziecie tu podajniki, mieszalniki wstęgowe i inne maszyny https://kamarch.com/produkty/mieszalniki-wstegowe-3/. Ich usługi pomogą Wam wyposażyć Waszą firmę lub gospodarstwo.
Michał

Re: Maszyny CNC

Post autor: Michał »

W przemyśle i to takim z maszynami cnc, często potrzebne są odpowiednie zasilacze, dlatego polecam zajrzeć na https://www.shemeck.pl, gdzie znajdziecie świetne zasilacze od firmy Shemeck, które są uznawane przez wielu, za jedne z najlepszych na rynku.
łip

Re: Maszyny CNC

Post autor: łip »

Jeśli chodzi o cięcie laserem to zawsze, solidnie i bardzo sprawnie wykonują to dla nas firma znajdująca się pod tym http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/iem: http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ . Ostatnio powierzyliśmy im cięcie blachy, które zostało wykonane niezmiernie sprawnie i skutecznie. Polecam takich profesjonalistów!
łobuz

Re: Maszyny CNC

Post autor: łobuz »

Jeśli chodzi o firmę, która zajmuje się budowom i projektowaniem maszyn, to zdecydowanie polecam zajrzeć na stronkę od https://www.teknomatik.pl/produkcja-maseczek-ochronnych - zajmują się nawet produkcją maseczek ochronnych. Warto sprawdzić ich ofertę, bo jest naprawdę mega konkurencyjna.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Maszyny CNC

Post autor: rajskiptak5 »

A co powiesz na przenośniki ślimakowe od http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html które mogą być dość istotnym elementem w przemyśle? Na pewno warto zastanowić się nad tym, aby rozszerzyć swoje możliwości w tym obszarze i postawić na coś naprawdę wyjątkowego pod względem dopasowania do Twoich potrzeb i oczekiwań.
mikuś

Re: Maszyny CNC

Post autor: mikuś »

Maszyny to oczywiście bardzo przydatna rzecz w wielu dziedzinach i branżach. Dlatego też zaczęłam sprawdzać jaka firma zajmuje się maszynami i to takimi lepszej jakości. I tak też między innymi znalazłam tę firmę https://mechanica.pl/wciagarki-g-force-q_iq-do-600-kg/ w której to znalazłam takie wciągarki. A że ich maszyny mają wszelkiego typu certyfikaty i są odpowiednio zrobione to czemu by nie skorzystać z takiej możliwości.
Miłosz

Re: Maszyny CNC

Post autor: Miłosz »

Firma Mazak https://www.metalteam.pl/oferta/obrabia ... ,224/mazak robi według mnie bardzo dobre maszyny. My u nas właśnie z tej firmy korzystamy. Dla mnie najważniejsze, bo są bezawaryjne i działają tak jak powinny. Cenowo to już szefostwo może coś więcej powiedzieć, ale na pewno też to wychodzi atrakcyjnie.
Kałamarz

Re: Maszyny CNC

Post autor: Kałamarz »

W momencie gdy potrzebujemy takich maszyn w naszym zakładzie to ja jestem zdania, ze warto jest postawić na najlepszej jakości maszyny. Bardzo ciekawie również sprawdzają się maszyny przemysłowe od https://www.zemat.com/pl i ja całkiem niedawno kupiłem również zgrzewarkę wysokiej częstotliwości.
ODPOWIEDZ