Kurier

Jak radzić sobie ze stresem? Medytacja, joga, sport. Mindfulness w praktyce.
Awatar użytkownika
mamutka
Posty: 77
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:44

Kurier

Post autor: mamutka »

Mam do przesłania parę rzeczy o większym gabarycie. Normalny kurier nie chce tego wziąć. Wobec tego gdzie powinnam szukać?
Awatar użytkownika
sekiro
Posty: 65
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:49

Re: Kurier

Post autor: sekiro »

Nic dziwnego, klasyczne przesyłki mają swoje limity. Więc jeśli to większy gabaryt to potrzebny jest kurier od palet i znajdziesz go dzięki tej stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem

owieczka z modeliny
Awatar użytkownika
Fran
Posty: 92
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:55

Re: Kurier

Post autor: Fran »

Jak najbardziej przesyłki paletowe, za ich pośrednictwem można nadać większy gabaryt nawet do kilkuset kilogramów. Zerknij sobie na portal https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 gdzie znajdziesz tanie palety krajowe. Znajomy mówi że korzysta i sobie bardzo chwali, bo zawsze coś w okazyjnej cenie jest dostępne
Awatar użytkownika
warrar
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 23:37

Re: Kurier

Post autor: warrar »

Na pewno jest tutaj wiele rozwiązań. Trzeba zastanowić się nad tym, co będzie najlepsze. Pomyśl nad tym w ten właśnie sposób.
...Piętnaście minut temu wyszedłeś do pracy. Jak to dawno... Ale cały dom jest jeszcze Ciebie pełen!
Awatar użytkownika
Symeon
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:28

Re: Kurier

Post autor: Symeon »

Jak najbardziej się z Wami zgadzam. Nie mam nic innego do dodania.
Mądrość - to żebyśmy łowili po naszej stronie jeziora, wy po waszej stronie jeziora, a w środku nikt.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Kurier

Post autor: mczay »

Wybór kuriera zawsze jest problemem, ale dobrze, że jest on taki szeroki, bo każdy może znaleźć idealne dla siebie oferty kurierskie. Na stronie: https://push-ad.com/pl/blog/inpost-zmie ... klientami/ jest ważny artykuł, mówiący o zmianie sposobu komunikacji inpost z klientami. Warto mieć taką wiedzę, aby nie dać się oszukać.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:56

Re: Kurier

Post autor: zuzanka »

Jeśli chodzi o doświadczenie z przesyłkami krajowymi, to całkiem niezłe mam, nie mogę powiedzieć, że nie. Ale co do paczek zagranicznych, to za dużo nie wiem, a muszę nadać przesyłkę szybko, bo czas mnie goni. Szukając w siec kuriera, natrafiłam na EuroPaczkę https://www.europaczka.pl/ i zastanawiam się nad nimi. Czy są rzetelnymi kurierami?
marianka

Re: Kurier

Post autor: marianka »

Zdarza wam się popełniać błędy podczas wysyłania paczek? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... paczk.html . Tutaj opisano 4 rzeczy, o których należy pamiętać nadając paczkę. Warto zapamiętać.
Sławomir

Re: Kurier

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chcecie dowiedziec się jakie są maksymalne wymiary i waga przesyłki kurierskiej, to polecam Wam wszystkim sprawdzić porady w artykule na stronie - https://aktualnecenniki.pl/poznaj-maksy ... przesylek/ . Z pewnością porady pomogą wielu z Was.
ODPOWIEDZ