Dekoracje

Najbardziej komfortowe materace i łóżka, wygodne fotele i kanapy, miękkie poduchy i leżaki ogrodowe. Polecamy sklepy, producentów i patenty.
Ścislaceci87

Dekoracje

Post autor: Ścislaceci87 »

Zarówno dekoracyjnym jak i funkcjonalnym elementem wnętrza może być ściana. Panele ścienne linerio https://www.vox.pl/produkt-listwa-liner ... 55813.html to nowoczesna forma izolacji akustycznej i opcji podzielenia wnętrza na sekcje. Doskonale sprawdza się w domowym biurze czy salonie nadając klimatycznego wyglądu.
Daśka

Re: Dekoracje

Post autor: Daśka »

Tutaj zdecydowanie szukając ładnych dekoracji okiennych zdecydowaliśmy się postawić na markę Karnix to miejsce z szerokim wyborem pięknych dekoracji okiennych różnego typu nie ograniczając się również do kolorów, czy wzorów. My wszystko od żaluzji drewnianych po plisy. Dlatego zajrzyjcie sobie na https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html które naprawdę świetnie wyglądają, no i zapewniają nam odpowiednio dużo prywatności.

osiem zasad tqm
Tomek22

Re: Dekoracje

Post autor: Tomek22 »

Dobrym elementem dekoracji wnętrz jest bez wątpienia sztukateria. Stosując listwy karniszowe https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/ oraz listwy oświetleniowe można nadać swoim wnętrzom wyjątkowego designu. W szczególności używając listw oświetleniowych https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-oswietleniowe/. Najlepiej postawić na tych sprawdzonych producentów takich jak: Orac Decor, Mardom Decor, Creativa by Cezar czy Krome. Warto kupować takie listwy stacjonarnie. Ja od wielu lat zaopatruje się w sztukaterie w lokalnym sklepie w Krakowie.
jagódka

Re: Dekoracje

Post autor: jagódka »

A może ktoś z was chciałby postawić na mech chrobotek na wymiar? Co wy na to??? Ja ostatnio znalazłam firmę mech4u.pl, która oferuje tego typu elementy i to w naprawdę dobrej cenie. Możecie się ich ofercie przyjrzeć bliżej.
ODPOWIEDZ