Masaż leczniczy Warszawa

Gdzie znaleźć dobrego masażystę? Jakie są techniki masażu? Jaki sprzęt kupić?
Awatar użytkownika
Kadey
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:36

Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: Kadey »

Masaż leczniczy warszawa centrum, W przypadku stresującego trybu życia lub w wyniku kontuzji może pojawić się napięcie lub sztywność mięśni a nawet ból. Wtedy doskonałą metodą rehabilitacyjną może okazać się masaż leczniczy, polegający na odpowiednim działaniu dotykiem, mającym na celu złagodzenia tego napięcia. W wyniku takich działań fizjoterapeuta wywołuje u Pacjenta uczucie odprężenia, relaksacji i dobrego samopoczucia.
Awatar użytkownika
minionka
Posty: 97
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:22

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: minionka »

A moze zamiast masazu leczniczego zdecydujcie sie na tantre - my ostatnio bylismy z mezem w https://studiodewi.pl/ w Krakowie, bylam naprawde zaskoczona jak zrelaksowana i odprezona bylam po tym masazu :)
Awatar użytkownika
perkusista
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:25

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: perkusista »

Racja. U mnie właśnie takie napięcia wystąpiły. Z tego co mówił lekarz, przyczyną jest prawdopodobnie moja praca. Siedzę zbyt długo w złej pozycji niestety. Próbowałem zmienić, ale w każdej innej jest mi niewygodnie. Koło się zamyka. Kupiłem sobie matę masującą casada, którą mam położoną na fotelu w pracy. Mogę sobie ją włączyć kiedy chcę. Ma nawet opcje masażu leczniczego.
Awatar użytkownika
schimmel.melvin
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: schimmel.melvin »

Takie masaże lecznicze maja pobudzić przemianę materii i krążenie, poprawić funkcjonowanie mięśni oraz stawów. Pomagają również w łagodzeniu stresu i wpływają korzystnie na psychikę.

__________________________________________________
fizjoterapeuta Bielsko-Biała
Awatar użytkownika
Milana
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2019, 18:22

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: Milana »

Warto zajrzeć do Kriosonik ,tam mają świetnych specjalistów i nowoczesny sprzęt. Można zapisać sie zarówno na masaże jak i zabiegi. Z pewnością jeśli mamy jakieś dolegliwości to tam nam pomogą. Moja siostra tam zagląda raz na jakiś czas. Ona ma z kolei problem z kolanami i tam bardzo jej pomaga zabieg fali uderzeniowej
Awatar użytkownika
joachim
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:09

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: joachim »

Gdybyś była z Ostrowca to bym polecił ci tą klinikę SPA https://bunkierspa.pl/ gdzie mają w ofercie zabiegi z zakresu fizjoterapii. Jest to tylko niewielka część ich oferty i radzę skorzystać z wszystkiego zwłaszcza ich rytuały SPA cieszą się powodzeniem u klientów. Nie ma jak to spędzić miły czas w oparach czekolady lub kawy.
Barańtanana

Re: Masaż leczniczy Warszawa

Post autor: Barańtanana »

Nie dawno wybrałam się z koleżanką na masaż, jedynym słowem było super i przede wszystkim profesjonalne, z początku nie wiedziałam czego mogę się spodziewać ale Pani terapeutka. Wszystkie moje wątpliwości rozwiała. Polecam https://maria-massage-center.pl
ODPOWIEDZ