Ubezpieczenie OC

Wypoczynek poza granicami kraju? Jak najbardziej! Najlepsze destynacje, opisy najciekawszych zabytków, sposoby na relaks na wyjeździe.
Awatar użytkownika
RocketMan
Posty: 34
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:58

Ubezpieczenie OC

Post autor: RocketMan »

Witam serdecznie.
Czy polecacie może jakieś dobrej jakości ubezpieczenia OC? Ja się obecnie zastanawiam, czy na przykład oferta taka jak https://kalkulator.ubea.pl/ byłaby ok... Co o tym sądzicie?
Boje się, we dnie w nocy. Prowokuję los. Żeby to się już stało. Żebym została sama. Bo na nic innego nie zasługuję. Bo ze mną nikt nie wytrzyma. Nawet ja ze sobą nie mogę...
Awatar użytkownika
charlotte1991
Posty: 67
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:10

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: charlotte1991 »

Ja też szukałam dzisiaj korzystnego ubezpieczenia OC i udało mi się trafić na http://swiatubezpieczen.net.pl/ Chyba skorzystam z oferty, bo jest najlepsza ze wszystkich z którymi się zapoznałam. Tobie też radzę przejrzeć kilka ofert, porównać je i dopiero potem podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
maksi9020
Posty: 87
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:15

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: maksi9020 »

Polecam to, co robię ja, czyli szukam sprawdzonych ubezpieczeń w taki sposób, że przeglądam różne oferty w internecie i decyduję się na skorzystanie z kalkulatorów ubezpieczeń OC i AC. Szczegółowe informacje na ten temat możecie znaleźć sobie na stronie https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac Warto skorzystać sobie z takiego kalkulatora, jeśli tylko jest opcja.
Awatar użytkownika
eboyle
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:01
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: eboyle »

Jestem ciekawa, ilu z Was posiada również ubezpieczenie AC.
Awatar użytkownika
Klaudia Denis
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:33

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Klaudia Denis »

No ja właśnie nie mam jeszcze AC, zawsze tylko OC brałam. tez po czesci dlatego, ze skladka jest potem dosyc duża. Nie wiem... Mam nadzieję, ze tutaj http://kompleksowaochrona.pl coś dobrego znajdę. Na pewno z OC coś wybiorę. no i z tego AC.
Awatar użytkownika
jaqueline57
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 12:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: jaqueline57 »

Główna idea AC, to ochrona właściciela pojazdu przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych (np. pożar, kradzież, działanie żywiołu) oraz kolizji i wypadków drogowych. Jeśli wyjeżdżacie w trasę to weźcie pod uwagę takie ubezpieczenie... moim zdaniem warto dmuchać na zimne. Sami sprawdźcie oferty na https://najtaniejuagenta.pl i skorzystajcie również z dostępnej porównywarki.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 245
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:05

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: mczay »

Nie wiedziałam, jak sprawdzić ważność OC i pomógł mi artykuł ze strony https://www.eostroleka.pl/pamietaj-o-ub ... 79186.html
Awatar użytkownika
oberbrunner.velma
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2020, 11:43
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: oberbrunner.velma »

W sumie przy zakupie OC najlepiej skorzystać z porównywarek internetowych.
Awatar użytkownika
monczika
Posty: 139
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:48

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: monczika »

W temacie OC, warto wiedzieć także jak wygląda przepisanie ubezpieczenia na innego właściciela samochodu. Tutaj https://linkdoswiat.pl/jak-przepisac-oc ... asciciela/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ