Walizka, plecak czy torba

Ciekawostki o metodach na odstresowanie i sposobach na wypoczynek.
Awatar użytkownika
hermenegilda85
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2023, 19:58

Walizka, plecak czy torba

Post autor: hermenegilda85 »

No takie pytanie mnie ostatnio naszło i stwierdziłam, że czemu nie dopytać na forum typowo podróżniczym, wiadomo, że tutaj są osoby, które podróżują przynajmniej raz na jakiś czas :D W co najczęściej pakujecie swój bagaż? Czy jest to walizka, torba, a może plecak turystyczny? U mnie na pewno bardzo wiele zależy od tego, dokąd się wybieram i jakim środkiem transportu.
donkaa

Re: Walizka, plecak czy torba

Post autor: donkaa »

Nie wiem do końca co was interesuje, ale chociażby tutaj https://zagatto.pl/pl/torby-i-etui-na-laptopa świetne też możecie znaleźć torby na laptopa, czy tableta. Warto się im przyjrzeć, ponieważ są solidne i naprawdę praktyczne.
agatus

Re: Walizka, plecak czy torba

Post autor: agatus »

A czy sprawdzaliście również oferty firmy Solier? Bo w sumie u nich możecie bardzo dobre kupić walizki do bagażu podręcznego i nie tylko. Ich oferta jest bardzo obszerna oraz zróżnicowana, także znajdziecie tam z pewnością coś odpowiedniego dla siebie.
ekonomiczna

Re: Walizka, plecak czy torba

Post autor: ekonomiczna »

To ja powiem, że niezależnie co szukacie, czy nawet torebki, czy produkty typu nerka damska - to możecie sprawdzić sobie również oferty Zagatto.pl. Według mnie oferty są bardzo korzystne i też macie tutaj pewność co do jakości.
ODPOWIEDZ