Sposób na wypoczynek

Ciekawostki o metodach na odstresowanie i sposobach na wypoczynek.
Justyn

Sposób na wypoczynek

Post autor: Justyn »

Jaki jest Was ulubiony sposób na wypoczynek? Jak lubicie spędzać czas wolny i gdzie najczęściej wyjeżdżacie na urlop? Gdybyście zapytali mnie o to dwa lata temu, powiedziałabym - ciepłe kraje i plaża, dobrej jakości hotel. A w tym momencie? Jezioro, las i biwak! Nie sądziłam, że to mi się zmieni;)) Już planuję kolejny urlop i dlatego planuję kupić nowy namiot, większy i lepszej jakości.
łabak

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: łabak »

Przyznam szczerze, że mi podoba się wizja spa z widokiem na morze . Udało mi się nawet znaleźć fantastyczny hotel Zalewski i rozważam, czy się do niego udać. Muszę przyznać, że ichniejsza oferta bardzo przypadła mi do gustu. Jeśli szukacie jakościowego miejsca do wypoczynku, to koniecznie sprawdźcie ichniejszy hotel.
Ula Michalak

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: Ula Michalak »

Mój sposób na wypoczynek to krótkie weekendowe wyjazdy po Polsce. Moje ostatnie fajne odkrycie, to hotel w stylu industrialnym w Łodzi Hotel The Loom. W języku angielskim Loom oznacza warsztat tkacki i takie właśnie nawiązania architektoniczne są we wnętrzu. W połączeniu z czerwoną cegłą tworzy to klimat dawnej Łodzi, kiedy była centrum włókienniczym na całą Europę. Oprócz wnętrza sam hotel ma jeszcze bardzo wiele plusów, z których na pewno na pierwszy plan wysuwa się lokalizacja, jeżeli zależy nam na zwiedzaniu. Jeżeli macie wątpliwości, jak dotrzeć do konkretnej atrakcji, na pewno pomoże Wam w tym interaktywna mapa umieszczona przy recepcji :)
olsiaa

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: olsiaa »

Lubię aktywny wypoczynek, spacery, podróże to dla mnie najlepsza forma relaksu. Ale wiadomo nie zawsze można sobie na to pozwolić. Żeby się odstresować w domowych warunkach robię sobie kąpiel z dużą ilością pianki. Do tego koniecznie jakaś fajna muzyka albo podcast, kupiłam ostatnio też świece tanio, one dopełniają klimatu.
miałasama

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: miałasama »

Właśnie planuję podróż, przede mną wycieczka do Dubaju . Uważam, że to świetny sposób na spędzenie czasu, oderwanie się od rzeczywistości i zaznanie wyjątkowych chwil. Nie jest to coś, co mogę mieć na stałe, ale zdecydowanie chcę spróbować. Niech to mi odpowiada i będę w tym względzie naprawdę szaleć.
numizmaaa

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: numizmaaa »

Jestem za tym, żebyśmy się orientowali w naszych możliwościach podróżniczych, zanim za czymś pójdziemy, albo coś odrzucimy. I jak na razie, to moim zdaniem najlepszą opcją będzie dla mnie dubaj atrakcje znam, także po prostu nic, poza tym żeby się zapisać i zadziałać. Co wy na to?
Fabio

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: Fabio »

Ciekawą opcją na wyjazd są miejsca takie, które oferują różnego rodzaju aktywności. Warto sprawdzić oferty tego typu miejsc np. tenis mazury. Tutaj znajdziesz ofertę jednego z takich miejsc https://jablon-resort.pl/tenis-mazury/ . Warto jest zapoznać się z ofertą i wybrać najlepszą dla siebie!
marta3003

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: marta3003 »

Hobby! Domyślam się, że jest sporo osób, które swój wolny czas poświęcają na naukę o grzybach i w świetny sposób można je poznawać. Inwestujecie w zestaw growkit oraz mikroskop i dowiadujecie się naprawdę ciekawych rzeczy ze świata grzybów.
ODPOWIEDZ