Sposób na wypoczynek

Ciekawostki o metodach na odstresowanie i sposobach na wypoczynek.
Justyn

Sposób na wypoczynek

Post autor: Justyn »

Jaki jest Was ulubiony sposób na wypoczynek? Jak lubicie spędzać czas wolny i gdzie najczęściej wyjeżdżacie na urlop? Gdybyście zapytali mnie o to dwa lata temu, powiedziałabym - ciepłe kraje i plaża, dobrej jakości hotel. A w tym momencie? Jezioro, las i biwak! Nie sądziłam, że to mi się zmieni;)) Już planuję kolejny urlop i dlatego planuję kupić nowy namiot, większy i lepszej jakości.
łabak

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: łabak »

Przyznam szczerze, że mi podoba się wizja spa z widokiem na morze . Udało mi się nawet znaleźć fantastyczny hotel Zalewski i rozważam, czy się do niego udać. Muszę przyznać, że ichniejsza oferta bardzo przypadła mi do gustu. Jeśli szukacie jakościowego miejsca do wypoczynku, to koniecznie sprawdźcie ichniejszy hotel.
Ula Michalak

Re: Sposób na wypoczynek

Post autor: Ula Michalak »

Mój sposób na wypoczynek to krótkie weekendowe wyjazdy po Polsce. Moje ostatnie fajne odkrycie, to hotel w stylu industrialnym w Łodzi Hotel The Loom. W języku angielskim Loom oznacza warsztat tkacki i takie właśnie nawiązania architektoniczne są we wnętrzu. W połączeniu z czerwoną cegłą tworzy to klimat dawnej Łodzi, kiedy była centrum włókienniczym na całą Europę. Oprócz wnętrza sam hotel ma jeszcze bardzo wiele plusów, z których na pewno na pierwszy plan wysuwa się lokalizacja, jeżeli zależy nam na zwiedzaniu. Jeżeli macie wątpliwości, jak dotrzeć do konkretnej atrakcji, na pewno pomoże Wam w tym interaktywna mapa umieszczona przy recepcji :)
ODPOWIEDZ