mozaika

Ciekawostki o metodach na odstresowanie i sposobach na wypoczynek.
Foreś

mozaika

Post autor: Foreś »

Wiecie jakie teraz są fajne rzeczy do łazienki? Na przykład mozaika dekoracyjna. Niewielka zmiana a jednak ogromna. Kilka dekorów i łazienka wygląda jak zupełnie nowa. Jestem szczęśliwa że znalazłam taką mozaikę. Jest cudowna. Robi fajny klimat. Nadaje łazience styl.
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 336
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: mozaika

Post autor: rajskiptak5 »

Marzysz o łazience stylowej i dopracowanej pod wszelkimi szczegółami? Warto zatem pomyśleć o tym co jest istotne już teraz i wybrać wszystkie elementy. Jednym z nich jest infrastruktura. Ciekawa betonowa umywalka to rozwiązanie ze strony https://limestore.pl/260-umywalki które może całkowicie odmienić Twoją łazienkę.
ćma255

Re: mozaika

Post autor: ćma255 »

Foreś pisze: ↑08 lut 2021, 17:14 Wiecie jakie teraz są fajne rzeczy do łazienki? Na przykład mozaika dekoracyjna. Niewielka zmiana a jednak ogromna. Kilka dekorów i łazienka wygląda jak zupełnie nowa. Jestem szczęśliwa że znalazłam taką mozaikę. Jest cudowna. Robi fajny klimat. Nadaje łazience styl.
Zdecydowanie warto zerknąć na https://oltens.com/. Tam znajdziecie bardzo fajne meble łazienkowe jak też akcesoria takie jak baterie łazienkowe do umywalek.
ODPOWIEDZ