dobre ceny na leki

Ciekawostki o metodach na odstresowanie i sposobach na wypoczynek.
darisaaa

dobre ceny na leki

Post autor: darisaaa »

w której aptece są aktualnie dobre ceny? w tej w której kupowałam do tej pory zrobilo się drogo i szukam innych tańszych opcji, a jak jest u was? jakieś zmiany w cenach?
zanetka

Re: dobre ceny na leki

Post autor: zanetka »

A sprawdzałaś w dozie? Wydaje mi się, ze mają obecnie najlepsze ceny wśród wszystkich aptek. Ja tam kupuję regularnie od dawna i nie zauważyłam żadnych znaczących podwyżek
dariassa

Re: dobre ceny na leki

Post autor: dariassa »

muszę pójść w takim razie do DOZu, jeśli mają taniej to zdecydowanie warto sprawdzić,bo czeka mnie większy zakup leków, które pokończyły mi się w domowej apteczce
agina

Re: dobre ceny na leki

Post autor: agina »

Zdecydowanie warto tam zajrzeć. Ja tam kupuję swoje leki regularnie i muszę przyznać, że naprawdę mają dobre ceny i chyba od miesięcy ich nie podnieśli
dariassa

Re: dobre ceny na leki

Post autor: dariassa »

poleciłąm rodzicom doz i też dzisiaj byli żeby trochę leków kupić,wiadomo jak to u starszych osób trochę tych leków kupują i też chcą kupować możliwie tanio
milka

Re: dobre ceny na leki

Post autor: milka »

Moi rodzice też już chodzą tylko do DOZ, tam ich leki są dużo tańsze, nie ma co przepłacać za to samo. Od kiedy wiedzą jakie są ceny w dozie to tylko tam już chodzą.
marcysia112

Re: dobre ceny na leki

Post autor: marcysia112 »

Bo faktycznie w DOZie ceny mają bardzo atrakcyjne i na leki na receptę i na suplementy więc nie ma sensu żeby przepłacać za ten sam produkt w innym miejscu.
Latinka

Re: dobre ceny na leki

Post autor: Latinka »

Nie ukrywam, że szukałam dość długo apteki, w której uda mi się kupić leki nieco taniej, dlatego, że kupuję ich dość sporo. I tym sposobem trafiłam właśnie do dozu, faktycznie jest najtaniej.
ODPOWIEDZ