Kancelaria

Ciekawe strony, blogi, wpisy o sposobach na relaks i wypoczynek.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Kancelaria

Post autor: anguy »

Cześć
Niedawno miałam mały problem związany ściśle z prawem karnym i niestety potrzebuję wsparcia adwokata. Możecie mi kogoś polecić? Wstępnie wybrałam tę kancelarię : https://jrkancelaria.pl/ ponieważ widziałam, że zajmują się takimi sprawami. Co o nich sądzicie?
Awatar użytkownika
kaśka
Posty: 28
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:47

Re: Kancelaria

Post autor: kaśka »

Dobrze mieć nawet w razie czego namiar na dobrą kancelarię.
Gość

Re: Kancelaria

Post autor: Gość »

Dobrze dobrze, a tym bardziej jeśli sprawa jest związana z prawem karnym. W Szczecinie dobrym adwokatem od prawa karnego jest Łukasz Węgłowski. Drugą swoją kancelarię ma w Kamieniu Pomorskim. Można polegać na jego wiedzy i dużym doświadczeniu.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Re: Kancelaria

Post autor: anguy »

Cześć. Jeżeli zastanawiacie się, do jakiej kancelarii prawnej warto się udać w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ostatnio słyszałam, że tutaj https://kancelariamcm.pl/ znajdziecie doświadczony zespół. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Myślę, że współpraca z nimi nie będzie źródłem rozczarowań.
Lolek

Re: Kancelaria

Post autor: Lolek »

A ja szukałem ostatnio dobrego prawnika dla mojego szefa i natrafiłem na sporo negatywnych opinii o kancelarii Mickiewicz-Szomabara. Częstym zarzutem był brak zaangażownia się w sprawę.
lolek

Re: Kancelaria

Post autor: lolek »

Jeśli szukasz wsparcia prawnego, kancelaria w Andrychowie https://www.kancelariamm.pl/kancelaria-andrychow oferuje szeroki zakres usług, które mogą Ci pomóc. Ich doświadczeni prawnicy specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, co pozwala na kompleksową obsługę klientów. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i reprezentacji prawnej, aby rozwiązać swoje problemy związane z prawem.
ODPOWIEDZ