Dobry prawnik

Ciekawe strony, blogi, wpisy o sposobach na relaks i wypoczynek.
koś

Dobry prawnik

Post autor: koś »

Czy da się rozwieść bez ciągania się po sądach? Czy jednak dobry prawnik jest konieczny i bez tego ani rusz? Jak myślicie? Można załatwić rozwód bez większych emocji i z szacunkiem do siebie? Znacie takie przypadki?
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 68
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:59

Re: Dobry prawnik

Post autor: bajka »

Sama również jestem po rozwodzie. Cóż, nie planowałam tego, ale co zrobić takie życie jak to mówią. Może jeszcze przyjdzie taki czas kiedy stwierdzę, że dobrze że tak się stało. Póki co cieszę się, że mam już to za sobą. A jeszcze bardziej, że miałam pomoc w osobie adwokata Łukasza Węgłowskiego. W Szczecinie ma swoją kancelarię. To taki adwokat na którym w 100% można polegać.
duśka88

Re: Dobry prawnik

Post autor: duśka88 »

Witam, mam niewielkie problemy biznesowe i bardzo zalezy mi na tym,aby poradzić się profesjonalisty. Cyz korzystaliscie kiedys z porady prawnej? https://koscierski.info/artykul/-kim-je ... wny/942790 Kim jest radca prawny? Chętnie dowiem się więcej, jeśli macie za sobą takie doświadczenia.
bałaganiarz

Re: Dobry prawnik

Post autor: bałaganiarz »

Myślę, że o dobrym prawniku warto pomyśleć już na etapie pisania samego pozwu. U mnie mec. Cejrowski zadziałał od tego etapu i skutecznie dążył do celu. W Trójmieście nie ma chyba lepszego prawnika od spraw rozwodowych, potem kwestii alimentów i podziału majątku
cotką

Re: Dobry prawnik

Post autor: cotką »

Ufam kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Tutaj zawsze otrzymywałam taką ofertę pomocy jaką oczekiwałam. To dobrze, że jest ktoś w świecie prawa, kto może nam na przykład pomóc w czasie rozwodu albo podziału spadku. Mam nadzieje, że i dla was znajdą czas, to ważne by nie walczyć samemu w tak trudnym czasie.
seśka

Re: Dobry prawnik

Post autor: seśka »

To ja wam z kolei podpowiem namiary na mega skuteczną adwokat z Warszawy - adwokat Domradzką. Tu macie jej stronę internetową: http://www.adwdomaradzka.pl/ U mnie doskonale się sprawdziła podczas rozwodu, dzięki niej wygrałem trudną sprawę spadkową. To po prostu profesjonalna adwokat no i stawki ma rozsądne, także jeśli jesteście z okolicy to weźcie jej usługi pod uwagę.
kątna

Re: Dobry prawnik

Post autor: kątna »

bałaganiarz masz racje, odpowiednio sformułowany pozew, przemyślany i sensownie napisany to już dużo, potem kontynuacja i dążenie do celu. A sam mec. Cejrowski ma rzeczywiście bardzo dobre opinie i to nie tylko w Trójmieście :) Bardzo dużo zależy od prawnika, jego podejścia i zaangazowania
Koleżka

Re: Dobry prawnik

Post autor: Koleżka »

Jeśli chcesz mieć dobrego prawnika z każdego zakresu prawa w tym doradczego to skorzystaj z oferty tej witryny ekancelaria.tv Za niewielką opłatą dostaniesz wyczerpującą poradę na piśmie a nawet możesz zamówić video konferencję jeśli nadal masz pytania. Wszystko pod okiem świetnych prawników więc nie będziesz zawiedziony.
łuki3

Re: Dobry prawnik

Post autor: łuki3 »

Dlatego ja się ciesze, że mam to już za sobą. Nic przyjemnego, ogrom stresu, nerwów złości, ale także smutku i niezrozumienia. Jakbyście chcieli to dobrym specjalistą od rozwodów jest Pan Michał Gajda - https://gajda-adwokat.pl/ Bardzo dobry adwokat i godny zaufania
jaśkowa

Re: Dobry prawnik

Post autor: jaśkowa »

Chyba na każdej sprawie sądowej stronom towarzyszy stres. Sa sprawy mniej i bardziej stresujące, do każdej warto zaangażować prawnika, bo wtedy raźniej i konkretniej, no i szybciej. W trójmieście bardzo chwalą sobie mec. Cejrowskiego, działa w wielu dziedzinach prawa więc warto podpytać w swojej.
Sylwiaś

Re: Dobry prawnik

Post autor: Sylwiaś »

Dobrych prawników znajdziesz tutaj https://zaufanyadwokat.pl/. Ja znalazłam tutaj swojego do sprawy rozwodowej. Wybór nie była łatwy i trochę mi to zajęło - przyznaję szczerze. Bardzo istotne jest aby porównać przede wszystkim opinie adwokatów i głównie na tej podstawie kierować się wyborem. Oczywiście ważna jest tak samo tzw. "chemia" czy adwokat rozumie Twoją sprawę i oczekiwania.
bądzio

Re: Dobry prawnik

Post autor: bądzio »

jaśkowa a czy mec. Cejrowski ma doświadczenie w sprawie o podział majątku? Na https://cejrowski.pl/ czytam, że tak, w sieci tez sporo dobrych opinii odnośnie takich spraw. Moja sprawa łatwa nie będzie, myślisz że mogą wstępnie podpytać u nich na facebooku? odpowiadają?
miśka.kotys4588

Re: Dobry prawnik

Post autor: miśka.kotys4588 »

koś pisze: ↑18 lis 2020, 18:33 Czy da się rozwieść bez ciągania się po sądach? Czy jednak dobry prawnik jest konieczny i bez tego ani rusz? Jak myślicie? Można załatwić rozwód bez większych emocji i z szacunkiem do siebie? Znacie takie przypadki?
Myślę, że nie. KObiety takie nie są ;)
=
tani catering dietetyczny Częstochowa
magamma

Re: Dobry prawnik

Post autor: magamma »

W sumie tez szukam prawnika i nie bardzo wiem jak go znaleźć. Jak wam sie udało trafić na dobrych i rzetelnych prawników. Chetnie sie dowiem. Bo to jednak ważna sprawa aby mieć wsparcie jak do potrzebujemy
Kamirolka

Re: Dobry prawnik

Post autor: Kamirolka »

W sumie masz rację , dobry prawnik to podstawa. Ważne aby móc mu zaufać. Z pewnością należy poważnie podejść do sprawy. Oby udało Ci się znaleźć odpowiednią osobę, nie taką jak pan Mateusz Mickiewicz. Niby rzetelnie podchodzi do sprawy, widziałm go nawet kilka razy w TV. Ale jakoś nie wzbudził mojego zaufania.
ODPOWIEDZ