brama - napęd

Ciekawe strony, blogi, wpisy o sposobach na relaks i wypoczynek.
liwaś

brama - napęd

Post autor: liwaś »

Szukam kogoś kto sprzedaje lub montuje napędy do bram skrzydłowych. Możecie polecić jakąś firmę? Bardzo zależy mi na szybkiej realizacji zlecenia i na wysokiej jakości. Pomożecie znaleźć kogoś kto spełni moje oczekiwania?
boż[email protected]

Re: brama - napęd

Post autor: boż[email protected] »

Ja miałam taką bramę ale tylko się zawiodłam, często się zacinała więc nie polecam. Pełno pieniędzy wydanych a nic nie ma korzyści.
-
Tania dieta pudełkowa
Paweł198207

Re: brama - napęd

Post autor: Paweł198207 »

Jeżeli szukasz bram lub napędów, to z pewnością znajdziesz je na tym serwisie ogłoszeniowym - bramy ogłoszenia :D Możesz tam sprzedawać stare rzeczy, które są ci już niepotrzebne i tylko leżą i kurzą się w piwnicy lub na strychu.... :D :D Mam nadzieję, że pomogłem :)
maźonna88

Re: brama - napęd

Post autor: maźonna88 »

Jeśli marzysz o ogrodzeniu lub bramie, która nie tylko będzie pełniła swoją funkcję, ale także będzie ozdobą Twojej posesji, koniecznie sprawdź ofertę firmy https://polbram.eu/. Jestem pewien, że będziesz zadowolony
Kika7

Re: brama - napęd

Post autor: Kika7 »

Bramy garażowe uchylne to popularny wybór wśród właścicieli domów, ceniących sobie prostotę i funkcjonalność. Są one dostępne w wielu wariantach, które można dopasować do stylu każdego domu. Pełną ofertę znajdziesz na https://www.ola-kaliska.pl/pl/produkt/bramy-garazowe/
ODPOWIEDZ