BLOG KOREPETYCJE

Ciekawe strony, blogi, wpisy o sposobach na relaks i wypoczynek.
Daria Rubańka

BLOG KOREPETYCJE

Post autor: Daria Rubańka »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy interesują, proszę o pomóc

okulary do komputera bez wady wzroku
Awatar użytkownika
monana
Posty: 126
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:53

Re: BLOG KOREPETYCJE

Post autor: monana »

Bardzo ciekawe, ale myślę że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. Zwłaszcza na początku nauki języka lepszą opcją będzie szkoła językowa. Taka jak np. ta https://encjo.pl/ , która oferuje język angielski w Bochni i kursy online. Doświadczona kadra pomoże ogarnąć gramatykę i pokaże jak szybko i skutecznie uczyć się języka.
Kręst

Re: BLOG KOREPETYCJE

Post autor: Kręst »

Uważam, że dziś każdy wybiera dla siebie taką opcję uczenia się, jaką uzna za odpowiednią i wygodną. Niezależnie od opinii innych i niektórych średnich wskaźników. Tak, ktoś potrzebuje osobistego kontaktu z nauczycielem, ale teraz można to łatwo zastąpić nauką online. Na przykład znalazłam dla siebie korepetytora angielskiego online z mojego miasta Katowice na stronie Buki https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-a ... /katowice/ . Uczę się z nią online kilka razy w tygodniu. Gdyby nie ta platforma, być może nigdy nie odważyłabym się na naukę angielskiego. A teraz, dzięki tej stronie i mojemu nauczycielowi, udało mi się dostać pracę, o której od dawna marzyłam.
ODPOWIEDZ