Apteka internetowa

Ciekawe strony, blogi, wpisy o sposobach na relaks i wypoczynek.
Awatar użytkownika
anguy
Posty: 468
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:59

Apteka internetowa

Post autor: anguy »

Cześć

Kupujecie czasami leki w aptekach online? Jeśli chodzi o mnie, to powiem szczerze, że od jakiegoś czasu wybieram aptekę internetową : https://www.apteka-leki.pl/ Wszystkie zakupy w jednym miejscu, świetne ceny i duzy wybór w asortymencie. Jest to zdecydowanie wygodniejsze niż latanie po mieście i poszukiwanie lekarstw czy kosmetyków. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
nawia
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 19:14

Re: Apteka internetowa

Post autor: nawia »

Bardzo ciekawa propozycja. Może się skuszę.
Nie ma znaczenia, jak długo żyjemy i jak długo będziemy żyli (...) Liczy się jakość. I nasze czyny względem innych ludzi. A kiedyś i tak wszyscy staniemy przed obliczem Pana i zdamy relację z naszej ziemskiej pielgrzymki.
Awatar użytkownika
general11
Posty: 4
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Apteka internetowa

Post autor: general11 »

Takie apteki są ogromnym ułatwieniem dla wielu osób, zwłaszcza tych chorych.
Awatar użytkownika
delfina
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:20

Re: Apteka internetowa

Post autor: delfina »

To wygodne rozwiązanie ale jeśli chodzi na przykład o leki recepturowe to lepiej wybrać się do apteki stacjonarnej. W aptekach DOZ specjalizują się właśnie w wytwarzaniu leków na zamowienie.
Awatar użytkownika
jarrod79
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2020, 17:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Apteka internetowa

Post autor: jarrod79 »

Jak najbardziej. Zazwyczaj wtedy kiedy muszę zamówić lek i dłużej czekać na jego wykonanie.
Awatar użytkownika
Erita
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2020, 23:40

Re: Apteka internetowa

Post autor: Erita »

delfina pisze: ↑24 cze 2020, 12:35 To wygodne rozwiązanie ale jeśli chodzi na przykład o leki recepturowe to lepiej wybrać się do apteki stacjonarnej. W aptekach DOZ specjalizują się właśnie w wytwarzaniu leków na zamowienie.
Tak zgadzam się. Sama jakiś czas temu szukałam apteki, w której na miejscu wykonają mi maść przepisaną przez dermatologa i był problem. W DOZie faktycznie mają zaplecze do wykonywania takich leków.
ODPOWIEDZ