parking

Najlepsze sposoby na efektywny wypoczynek. Jak poprawić sobie nastrój i maksymalnie się zrelaksować?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 46
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:04

parking

Post autor: deborah »

Cześć, jaki parking Wawel polecacie? Planuję zostawić samochód na kilka dni w centrum i szukam sprawdzonego miejsca.
Gieńka

Re: parking

Post autor: Gieńka »

Obecnie wybierając parking przede wszystkim trzeba się kierować jego bezpieczeństwem oraz tym, czy jest dostosowany do Waszych aut. Coraz więcej osób użytkuje samochody elektryczne i wtedy na takim parkingu dobrze jakby się znajdowała stacja ładowania pojazdów - https://wallbox.pl/do-domu/bmwconnect-22kw Dzięki temu będzie można sobie podładować samochód przed opuszczeniem parkingu i ruszyć w dalszą drogę bez przeszkód.
Michał

Re: parking

Post autor: Michał »

Bardzo duże i bezpieczne parkingi znajdują się przy lotniskach. Ofertę takiego parkingu w Krakowie znajdziesz np. na stronie internetowej https://b1parkingbalice.pl/. Na tej stronie możesz sprawdzić cenę za parkowanie oraz dokonać rezerwacji.
____________________________________________________________________
Adela9

Re: parking

Post autor: Adela9 »

Tak jak już wspomniało kilka osób, wybierając parking trzeba kierować się bezpieczeństwem. Jest ono tak samo ważne, gdy mamy swój parking. Takiego bezpieczeństwa dostarczają między innymi kamery i kontrola wjazdu. Moim zdaniem jeżeli korzystamy z jakichkolwiek usług równie ważny jest komfort. Dlatego warto korzystać z parkingów, które mają automaty parkingowe Dzięki temu wszystko idzie szybko ,a same takie automaty są niezwykle łatwe w obsłudze :)
Krzysziek

Re: parking

Post autor: Krzysziek »

Moim zdaniem miejsce parkingowe w dzisiejszych czasach jest czymś niezwykle ważnym i tym bardziej jeśli jeszcze chodzi o miejsca dość często uczęszczane przez mieszkańców. Natomiast ja interesuję się również różnymi nowinkami i musze przyznać, ze całkiem niedawno czytałem o platformach parkingowych. jak dla mnie bardzo ciekawie je opisano na stronie http://www.pieknydom.eu/rodzaje-platform-parkingowych i muszę przyznać, że faktycznie takie rozwiązanie jest godne tego aby je stosować.
aśka456

Re: parking

Post autor: aśka456 »

Krzysziek pisze: ↑07 lis 2021, 19:23 Moim zdaniem miejsce parkingowe w dzisiejszych czasach jest czymś niezwykle ważnym i tym bardziej jeśli jeszcze chodzi o miejsca dość często uczęszczane przez mieszkańców. Natomiast ja interesuję się również różnymi nowinkami i musze przyznać, ze całkiem niedawno czytałem o platformach parkingowych. jak dla mnie bardzo ciekawie je opisano na stronie ________________ i muszę przyznać, że faktycznie takie rozwiązanie jest godne tego aby je stosować.
Jest u Was dużo parkingów?
ODPOWIEDZ