Kawa sposobem na relaks

Najlepsze sposoby na efektywny wypoczynek. Jak poprawić sobie nastrój i maksymalnie się zrelaksować?
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 9
Rejestracja: 24 sty 2019, 13:37

Kawa sposobem na relaks

Post autor: Olimpia »

Mnie zawsze relaksuje pyszna kawa. Ostatnio zamawiałam kawę od Coffee Blend i byłam bardzo zadowolona. Kawa nazywała się Puebla i miała wyjątkowy cytrusowy aromat. Teraz szukam podobnych kaw.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 68
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:59

Re: Kawa sposobem na relaks

Post autor: bajka »

Dobra kawka to podstawa :)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 62
Rejestracja: 31 mar 2019, 8:33

Mydło borowinowe

Post autor: kasiunia »

Relaksować się można na różne sposoby.Jedni wyjeżdżają na długie wakacyjne wojaże inni uprawiają sporty, słowem prawie każdy inaczej pojmuje relaks.Ja z przyjaciółkami od trzech lat w listopadzie wyjeżdżamy do SPA na zabiegi i po prostu zrelaksować się... ale co z pozostałą częścią roku. Co powiecie na naturalne mydło borowinowe - https://ekodomek.eu/dr-duda-naturalne-m ... -1894.html .erfumowane naturalnymi olejkami eterycznymi, nie zawiera w składzie parafiny i parabenów. Przeznaczone do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, doskonale sprawdza się w codziennym stosowaniu.Wiem ,że to namiastka SPA ale wanna ,świece i takie mydło - spróbujcie. pzdr
Awatar użytkownika
gwiazda
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:10

Re: Kawa sposobem na relaks

Post autor: gwiazda »

Na pewno warto pomyśleć o różnych gatunkach kaw. Duży wybór herbat i kaw z całego świata znajdziecie w hurtowni Etin: etin . Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
YaroPL2
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:43

Re: Kawa sposobem na relaks

Post autor: YaroPL2 »

Mam przyjaciela, który interesuje się tymi sprawami. Na pewno coś doradzi.
Musisz sam sobie zaufać, aby mogli zaufać ci inni.
ODPOWIEDZ