Kurs na instruktora piłki nożnej

Rozwój w wolnym czasie? Najlepsze kursy, warsztaty, wykłady, szkoły.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 385
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:19

Kurs na instruktora piłki nożnej

Post autor: Ula »

Witajcie,
czy są tutaj jacyś instruktorzy piłki nożnej? Gdzie robiliście sobie kurs? Ja widziałam ostatnio ciekawą ofertę takiego kursu na stronie internetowej http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-i ... ki-noznej/ i wydał mi się on całkiem fajny. Program jest ciekawy, a Firma Szkoleniowa Kar-Group wystawia po ukończeniu szkolenia certyfikat ;) Co o tym sądzicie?
Paśka

Re: Kurs na instruktora piłki nożnej

Post autor: Paśka »

Moim zdaniem taki instruktor piłki nożnej powinien znać się chociaż trochę na boiskach. Żeby takie boisko ładnie wyglądało przez wiele lat, trzeba o nie odpowiednio dbać. Czy wiedzieliście na przykład, że bardzo ważna jest regularna konserwacja murawy? Są nawet specjalne firmy, na przykład Orlik Serwis z Czarnkowa, które się tym zajmują ;)
Awatar użytkownika
rajskiptak5
Posty: 310
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:09

Re: Kurs na instruktora piłki nożnej

Post autor: rajskiptak5 »

Szkolne boisko zewnętrze potrzebuje dobrej jakości oświetlenia, które pozwoli na aktywność nawet wieczorami. Dlatego też sklep https://sklep.bestlighting.pl/pl/p/Lamp ... REA-LED/62 oferuje lampy LED 100W do krytych i otwartych obiektów sportowych które pozwolą na tego typu możliwości. To doskonałe rozwiązanie jeśli chodzi o tego typu obiekty.
ODPOWIEDZ