Strona 1 z 1

Porównywarka ubezpieczeniowa

: 10 sty 2020, 11:51
autor: Katarzyna
Warto zdawać sobie sprawę, że wszelkiego rodzaju wypady na wycieczki zagraniczne, powinny być poprzedzone zakupem ubezpieczenia zdrowotnego. Chodzi w dużym skrócie o to, aby w tych wszystkich sytuacjach w których dojdzie do wypadku, uszczerbku na zdrowiu lub stanu który zagraża życiu można było liczyć na pomoc ze strony ubezpieczyciela.
Proponuję w związku z tym zainteresować się https://wygodnie.pl/
W stosunkowo łatwy sposób można porównać oferty ubezpieczeniowe z kilku towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać tą najkorzystniejszą opcję.

Re: Porównywarka ubezpieczeniowa

: 19 cze 2020, 12:04
autor: general11
Ostatnio przeglądałem opinie dotyczące ubezpieczeń MetLife https://www.ubezpieczenie.com.pl/forum/ ... en/metlife, według mnie zdecydowanie lepiej kierować się zdaniem innych, niż porównywarkami internetowymi. Dobrze dobrana polisa życiowa odpowiednio zabezpieczy przyszłość naszą i naszych bliskich.

Re: Porównywarka ubezpieczeniowa

: 29 cze 2020, 18:20
autor: Ula
Macie rację, oferty ubezpieczeniowe potrafią się między sobą bardzo mocno różnić, więc rzeczywiście lepiej jest je między sobą porównać. Można do tego żyć specjalnej porównywarki, ale można też skorzystać z fachowej pomocy doradcy ;) Wybór należy do Was:)

Re: Porównywarka ubezpieczeniowa

: 07 lip 2020, 13:01
autor: prosacco.shad
Takie porównywarki pomagają w podjęciu ostatecznej decyzji, warto z nich korzystać.

Re: Porównywarka ubezpieczeniowa

: 03 sie 2020, 18:47
autor: ymohr
Porównanie ofert polis OC jest naprawdę proste, możesz wykonać je samodzielnie. Wystarczy, że przepiszesz z odpowiednich dokumentów dane, uzupełniając przejrzysty formularz i przejdziesz dalej. System szybko przefiltruje dane i zaproponuje oferty. Po wybraniu jednej z nich, będziesz mógł sfinalizować transakcję. Takie porównywarki i kalkulatory są bardzo przydatne https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/ ... tor/oc-ac/ :)