Strona 1 z 1

Aranżacja wnętrza

: 07 sty 2020, 11:12
autor: Joko88
Jestem w trakcie aranżacji wnętrz mojego mieszkania . Urządzam go w stylu skandynawskim, dlatego tez poszukuję dodatków które będą wyjatkowe i oryginalne. Polecicie mi jakis dobry sklep gdzie mają takie rzeczy ? Koleżanka poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie https://room99.pl/ zamawialiście coś u nich ?

Re: Aranżacja wnętrza

: 15 sty 2020, 22:14
autor: Tymon
Dodatki do domu zamawiałem ostatnio w sklepie Indelo, myślę że ich asortyment może Ci się spodobać, bo wybór jest bardzo szeroki. Znajdziesz tutaj ozdoby i przedmioty użyteczne zaprojektowane w różnych stylach. Mi osobiście bardzo spodobały się szklane misy, zobacz jakie eleganckie: https://www.indelo.pl/misy-szklane-cat-320 .Mogą stanowić zarówno element zdobniczy jak i być używane na co dzień do podawania owoców, ciastek czy sałatek. Są uniwersalne, więc i do Twojego wnętrza pewnie by wizualnie pasowały.

Re: Aranżacja wnętrza

: 17 mar 2020, 22:27
autor: joachim
Jak zabierasz się za aranżację wnętrz lub remont to na pewno przydadzą ci się porady zawarte na tym portalu http://www.dommajster.pl/ Dzięki ich wiedzy unikniesz kosztownych błędów. Posiadają wiele ciekawych porad z każdego zakresu dotyczącego budownictwa i aranżacji więc warto ich odwiedzać.

Re: Aranżacja wnętrza

: 26 mar 2020, 10:14
autor: małami
Aranżacja wnętrza to bardzo ważne zadanie, do którego podchodzimy bardzo poważnie. Ale większość z nas może mieć z tym problem, zwłaszcza w przypadku takich dość starszych mieszkań. Dawniej bardzo modne było zakładanie takiej boazerii drewnianej w przedpokoju której chcemy się teraz jakoś pozbyć. I tak szukając jakiegoś pomysłu trafiłam na pomalowana boazeria https://oldnewstyle.com/czym-szybko-pom ... zerie-diy/ i to za pomocą takiej farby kredowej. Myślę, że to może być bardzo fajne rozwiązanie